نمناک اخبارحوادث قاتل جوان برای نجات برادرش جان دو نفر را گرفت + عکس
قاتل ، قتل
قاتل جوان که در پی تیراندازی مرگبار، جان مرد میانسال و پسر 9 ساله ای را گرفته بود، پس از دستگیری مدعی شد برای اجرا نشدن حکم اعدام برادرش به این جنایت دست زده است.
تاریخ انتشار : 14 مرداد 1395

نجات برادر انگیزه قاتل جوان برای قتل

انگیزه شخصی برای نجات برادر از قصاص ،از مرد جوان یک قاتل ساخت . شامگاه 12 تیر امسال مردمی که در یکی از مساجد شهر ریز از توابع جم استان بوشهر در حال خارج شدن از مسجد محله بودند، صدای چند شلیک گلوله را از خیابان شنیدند. آنها سراسیمه مسجد را ترک کردند و زمانی که به خیابان آمدند، مشاهده کردند مردی میانسال به نام حسین که دقایقی پیش در مسجد حضور داشته، هدف شلیک گلوله افرادی مسلح قرار گرفته است.

در همین موقع مردی مسلح که سر و صورت خود را پوشانده بود، همراه مردی دیگر دوباره شروع به تیراندازی کرد و با یک دستگاه موتورسیکلت فرار کردند.

درحالی که مردمیانسال به بیمارستان منتقل می شد، مردم متوجه شدند یکی از تیرهای شلیک شده به پسری 9 ساله که پشت پنجره خانه شان در مجاورت مسجد ایستاده بود، اصابت کرده است کودک مجروح نیز به بیمارستان منتقل شد، اما تلاش پزشکان مانع مرگ آن دو نشد. بررسی های اولیه نشان می داد آن دو نفر بر اثر شلیک سلاح کلاشینکف به قتل رسیده اند.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات برای شناسایی قاتل فراری و همدستش ادامه یافت تا این که هویت قاتل فراری و همدستش شناسایی شد و آنها تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند و روزهای پایانی تیر امسال، قاتل که مردی 30 ساله بود شناسایی و دستگیر شد. او اعتراف کرد با انگیزه انتقام گیری شخصی دست به این جنایت زده و قصد کشتن کودک 9 ساله را نداشته و در این تیراندازی تیر کمانه کرده و به مرگ او منجر شده است.
سرهنگ فرج شجاعی، رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر در این باره به جام جم گفت:در ادامه تحقیقات از متهم به قتل مشخص شد که حدود هشت سال پیش برادر شرور متهم با مردی در خیابان درگیر شده و زمانی که با اعتراض های او روبه رو شده وی را از پای درآورده است که با شکایت این خانواده قاتل فراری تحت تعقیب قرار گرفته و دستگیر می شود.

 

قاتل جوان

 جنایت هولناک برای نجات برادر

او بعد از محاکمه به اعدام محکوم و پرونده اش برای اجرا به واحد اجرای احکام دادگستری ارسال شده است و قرار بوده بزودی مجازات شود. داماد خانواده داغدیده پیگیر پرونده قتل بود. برادر مرد اعدامی برای این که بتواند اجرای حکم اعدام برادرش را به تاخیر بیندازد، در یک اقدامی هولناک تصمیم به قتل داماد خانواده مقتول می گیرد بنابراین سلاح کلاشینکف را تهیه کرده و با زیر نظر گرفتن رفت و آمدهای مرد میانسال ـ که داماد خانواده مقتول بوده ـ شب هنگام مقابل مسجد محله می رود و به محض خارج شدن او از آنجا با کلاشینکفی که به دست داشته، شلیک می کند.
عامل جنایت 22 تیر در محل جنایت شلیک کرده بوده که تعدادی از این تیرها به دیوار، تعدادی به مرد میانسال و یکی هم به پسر 9 ساله اصابت کرد.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر تصریح کرد:از مخفیگاه متهم به قتل، یک قبضه سلاح کلاش و دو قبضه سلاح شکاری کشف شد. همدست وی و دو مردی که در خرید و فروش سلاح ها نقش داشتند نیز دستگیر شدند. همچنین سلاحی که متهم از آن در این دو جنایت استفاده کرده بود و در گودالی نزدیک روستای «دره بان» دفن شده بود، کشف شد.

قاتل جوان برای نجات برادرش جان دو نفر را گرفت + عکس

قاتل جوان برای نجات برادرش جان دو نفر را گرفت + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از جام جم / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف