نمناک اخبارجامعه نظر پزشکی قانونی درباره قاتل ستایش قریشی
ستایش ، قتل
پزشکی قانونی نظر خود را در خصوص قاتل ستایش قریشی اعلام کرد. دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین گفت: پزشکی قانونی، سلامت روانی قاتل پرونده ستایش را تایید کرد.
تاریخ انتشار : 10 اردیبهشت 1395

تایید سلامت روانی قاتل ستایش قریشی

 

ابوالقاسم مرادطلب گفت:نظریه پزشکی قانونی در پرونده ستایش، دال بر این است که دلیلی بر عدم برخورداری سلامت روانی قاتل پرونده مشاهده نشده است.

 

وی از پاسخ به این سئوال که آیا در نظریه پزشکی قانونی آزار و اذیت ستایش از سوی قاتل تایید شده است، خودداری کرد و گفت:راجع به این موضوع در کیفرخواست اظهارنظر می شود و موضوع محرمانه است.

 

مرادطلب یادآور شد:قرار است فردا (شنبه) متهم را از کانون اصلاح و تربیت به دادسرا منتقل کنند تا آخرین دفاعیاتش را ارایه دهد و پس از آن پرونده به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال می شود.

 

حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای معاون اول قوه قضاییه روز چهارشنبه -8 اردیبهشت ماه- در حاشیه مراسم تحلیف کارآموزان قضایی درباره این موضوع که نظریه پزشکی قانونی در مورد پرونده «ستایش» صادر شده است؟ گفت:نظریه پزشکی قانونی در این زمینه صادر شده و به مرجع قضایی ارسال شده است. اگر اعتراضی وجود نداشته باشد نهایتا کیفرخواست صادر و به دادگاه می رود.

نظر پزشکی قانونی درباره قاتل ستایش قریشی

نظر پزشکی قانونی درباره قاتل ستایش قریشی
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 24
برگرفته از ایسنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 18 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف