ستایش

نظر پزشکی قانونی درباره قاتل ستایش قریشی

تاریخ انتشار : 10 اردیبهشت 1395کد مطلب : 30070زمان مطالعه : 1 دقیقه
پزشکی قانونی نظر خود را در خصوص قاتل ستایش قریشی اعلام کرد. دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین گفت: پزشکی قانونی، سلامت روانی قاتل پرونده ستایش را تایید کرد.

تایید سلامت روانی قاتل ستایش قریشی

 

ابوالقاسم مرادطلب گفت:نظریه پزشکی قانونی در پرونده ستایش، دال بر این است که دلیلی بر عدم برخورداری سلامت روانی قاتل پرونده مشاهده نشده است.

 

وی از پاسخ به این سئوال که آیا در نظریه پزشکی قانونی آزار و اذیت ستایش از سوی قاتل تایید شده است، خودداری کرد و گفت:راجع به این موضوع در کیفرخواست اظهارنظر می شود و موضوع محرمانه است.

 

مرادطلب یادآور شد:قرار است فردا (شنبه) متهم را از کانون اصلاح و تربیت به دادسرا منتقل کنند تا آخرین دفاعیاتش را ارایه دهد و پس از آن پرونده به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال می شود.

 

حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای معاون اول قوه قضاییه روز چهارشنبه -8 اردیبهشت ماه- در حاشیه مراسم تحلیف کارآموزان قضایی درباره این موضوع که نظریه پزشکی قانونی در مورد پرونده «ستایش» صادر شده است؟ گفت:نظریه پزشکی قانونی در این زمینه صادر شده و به مرجع قضایی ارسال شده است. اگر اعتراضی وجود نداشته باشد نهایتا کیفرخواست صادر و به دادگاه می رود.

نظر پزشکی قانونی درباره قاتل ستایش قریشی

3.824
این مطلب مفید بود ؟186
برگرفته از ایسنا - /م
برچسب :
وبگردی