دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارجامعه اظهار پشیمانی قاتل ستایش قریشی !
اظهار پشیمانی ، اظهار پشیمانی قاتل ستایش قریشی
وکیل مدافع تسخیری متهم به قتل دختربچه شش ساله افغانستانی می گوید که موکلش به شدت پشیمان است و در آخرین دفاعیات خود نیز اظهار ندامت کرده، اما این پشیمانی ها دیگر چیزی را عوض نمی کند.
تاریخ انتشار : 20 اردیبهشت 1395
بازدید : 8,959 نفر

اظهار پشیمانی قاتل ستایش قریشی !

مرتضی یاوری وکیل مدافع تسخیری قاتل ستایش قریشی در پاسخ به این سؤال که استفاده موکلش از کانال های مستهجن در وقوع قتل دختربچه شش ساله افغانستانی چه میزان تاثیر داشته است اظهار کرد:قطعاً این مسئله تاثیرات بسیار زیادی را متوجه موکل کرده است و در صحبت هایی هم که با وی داشتم، یکسری اتفاقات به وقوع پیوسته در گذشته، زمینه این حادثه را در موکل ایجاد کرده است.

وکیل مدافع متهم گفت:موکل در یکسری ارتباطات غیرشرعی تجربیاتی داشته و در واقع به رغم سن پایینش، می شود گفت که ذهن موکل نسبت به این موضوعات خالی نبوده است.

یاوری در پاسخ به این سؤال که آیا در خصوص اقدام موکلش، جای دفاعی در محکمه وجود دارد یا خیر، گفت:به طور قطع دفاع، وظیفه وکیل است؛ البته ما از غیرحق دفاع نمی کنیم زیرا مأموریت اصلی وکیل این است که قاضی را برای رسیدن به حقیقت موضوع کمک کند. در دادگاه دفاعیات لازم را مطرح می کنیم اما تشخیص موضوع با قاضی پرونده خواهد بود.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا موکلش از کرده خود پشیمان است یا خیر، افزود:به شدت پشیمان است و حتی در آخرین دفاعیات خود در دادسرا، اظهار ندامت و پشیمانی شدیدی کرده است، اما این ندامت ها دیگر چیزی را اصلاح نمی کند و اتفاقی که نباید می افتاد، رقم خورده است.

  

قاتل ستایش قریشی


21 فروردین ماه امسال بود که رسانه ها از قتل یک دختربچه شش ساله افغانستانی به نام ستایش، توسط نوجوان 17ساله ایرانی در شهر خیرآباد شهرستان ورامین خبر دادند. متهم این پرونده هم اکنون در کانون اصلاح و تربیت به سر می برد و پزشکی قانونی نیز ضمن ارائه گزارش علت فوت، سلامت روانی متهم را تایید کرده است.

در این پرونده همچنین علاوه بر اظهارنظر مددکار اجتماعی، پرونده شخصیت نیز برای متهم تهیه شده است.

این پرونده در شعب دادگاه های کیفری یک استان تهران رسیدگی می شود اما هنوز به دادگاه ارسال نشده و دادسرا برای صدور قرار مجرمیت و سپس کیفرخواست، منتظر اظهارنظر اداره تشخیص هویت ناجا در خصوص آلت قتاله است.

به گفته دادستان ورامین در کیفرخواست این پرونده در خصوص قتل عمد، تجاوز و جنایت بر میت اظهارنظر می شود.

اظهار پشیمانی قاتل ستایش قریشی !

اظهار پشیمانی قاتل ستایش قریشی !
518
برگرفته از تسنیم/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 18 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف