نمناک اخبارجامعه قاتل ستایش در بیمارستان روانی بستری شد
قاتل ستایش ، قاتل ستایش
وکیل مدافع قاتل ستایش از وضعیت نامناسب روحی و روانی موکل خود گفت . مجتبی فرحبخش در ادامه از بستری شدن متهم پرونده قتل ستایش در بیمارستان رازی خبر داد.
تاریخ انتشار : 1 دی 1395

قاتل ستایش بستری شد

 وکیل مدافع متهم پرونده «ستایش قریشی» از بستری شدن موکلش در بیمارستان رازی به دلیل مشکلات روانی خبر داد.

مجتبی فرحبخش  گفت:موکلم حدود دو روز پیش به دلیل مشکلات روانی از کانون اصلاح و تربیت به بیمارستان رازی در شهر ری منتقل و بستری شد؛ البته وی قبلا از یکسری مشکلات روانی رنج می برده است.

وی با اعلام رضایت و تشکر از نجابت و حجب و حیای خانواده ستایش گفت:خانواده ستایش انصافا هیچ وقت حالت تهاجمی و بی احترامی نه در جلسه دادگاه و نه خارج از جلسه دادگاه نسبت به ما نداشته و ندارند.

فرحبخش وکیل مدافع متهم پرونده «ستایش قریشی» 4 آبان ماه در گفت و گو از ارایه لایحه اعتراضی به دادگاه خبر داده بود.

بنا بر اعلام نظر عسگر قاسمی آقباش یکی از وکلای اولیای دم «ستایش قریشی»، قاتل این پرونده، به قصاص نفس در خصوص اتهام قتل عمد و یک بار اعدام در خصوص اتهام تجاوز به عنف و 74 ضربه شلاق در خصوص اتهام جنایت بر میت محکوم شده است.

رسیدگی به پرونده «ستایش» 24 شهریورماه در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی خازنی برگزار شد و سه اتهام عمل منافی عفت، قتل عمد و جنایت بر میت به متهم پرونده تفهیم شد.

قاتل ستایش در بیمارستان روانی بستری شد

قاتل ستایش در بیمارستان روانی بستری شد
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 23
برگرفته از ایسنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 16 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف