قاتل ملیکا

اعتراف نگران کننده قاتل ملیکا 8 ساله

تاریخ انتشار : 8 مهر 1396کد مطلب : 57316تعداد نظرات : 1 نظر
بازداشت پسرنوجوان 14 ساله به عنوان قاتل ملیکا دختربچه 8 ساله در هفتکل و بعد از آن اعترافی که این قاتل کم سن و سال داشت هشداری بود به تمام والدین.

قاتل ملیکا اعتراف کرد، والدین مراقب کو.دکانشان در فضای مجازی باشند

فرماندار هفتکل گفت:قاتل 14 ساله ای که چند روز قبل جان ملیکای هشت ساله را گرفت، تأثیرپذیری از فضای مجازی را به عنوان انگیزه خود اعلام کرد.اسحاق مرادی اظهار کرد:ملیکا دختر هشت ساله اهل هفتکل عصر روز چهارم مهر ماه از خانه بیرون آمده و بعد از بازی با دوستان دیگر خبری از او نشد.
وی افزود:خانواده وی ماجرای مفقود شدن ملیکا را به نیروی انتظامی گزارش داده و متأسفانه روز چهارشنبه بعد از پیدا کردن سرنخ هایی جسد این کودک در یکی از مخروبه های نزدیک خانه پدربزرگ ملیکا (محل زندگی کودک) کشف شد.
 
قاتل ملیکا

عکس ملیکا 8 ساله که توسط قاتل خود دفن شده بود

فرماندار هفتکل تصریح کرد:قاتل ملیکای هشت ساله یک پسر نوجوان 14 ساله است که به قتل اعتراف و انگیزه خود را تأثیرپذیری از فضای مجازی عنوان کرده است. مرادی در ارتباط با تجمع شب گذشته مردم بیان کرد:تجمع شب گذشته مردم بر خلاف شایعات فضای مجازی مقابل فرمانداری نبوده و جلوی فرماندهی انتظامی صورت گرفته است.
وی در ارتباط با خواسته مردم در این تجمع گفت:مردم در این تجمع از تلاش های نیروی انتظامی و دستگیری قاتل در کمترین زمان ممکن تقدیر و تشکر می کردند.
فرماندار هفتکل گفت:پرونده تحت بررسی های بیشتر قرار دارد ولی از تمامی خانواده ها تقاضا داریم تا نسبت به مدیریت استفاده فرزندان کم سن و سال خود از فضای مجازی دقت بیشتری داشته باشند که با چنین وقایع هولناکی روبرو نباشیم.

اعتراف نگران کننده قاتل ملیکا 8 ساله

3.669
این مطلب مفید بود ؟4920
برگرفته از مهر /ن
برچسب :
نظرات1 نظر به ثبت رسیده است
مادر1396-07-08
واقعا باید نگران و مراقب حضور بچه هامون در فضای مجازی باشیم
33
وبگردی