نمناک اخبارحوادث قاتل وحشی 9 نفر را باساتور کشت +عکس
قاتل وحشی ، قاتل وحشی
یک مرد 42 ساله با ساتور برای انتقام از همسر سابقش به گروهی بیگناه حمله کرد و 9 نفر را به قتل رساند و 4 نفر را زخمی کرد. در بین کشته شدگان یک کودک 4 ماهه نیز به قتل رسید.
تاریخ انتشار : 6 شهریور 1394
بازدید : 7,850 نفر

قتل هولناک 9 نفر با ساتور توسط قاتل وحشی

یک مرد 47 ساله اهل روستای " هانان " واقع در مرکز " چین " در یک جنایت وحشیانه 9 تن را به قتل رساند و 4 تن را زخمی کرد .
براساس گزارش پلیس خانم " هی ویون " همسر سابق این جنایت کار که مدت ها قبل از او جدا شد و از ترس همسر وحشی اش محل زندگی خود را به یک شهر دیگر تغییر داد و هنگامی که در 24 آگوست برای تشییع جنازه مادر خود به روستای" هانان " برگشت مورد هدف شوم " ونگ " قرار گرفت .


قتل هولناک

قاتل وحشی جنایت قتل هولناک 9 نفر از اعضای خانواده همسر سابق

پلیس در ادامه افزود ،هنگامی که " هی ویون " پس از اتمام خاکسپاری برای استراحت به خانه برگشت و به خواب رفت ، " ونگ " بهترین فرصت را پیدا کرد و در نیمه های شب در یک حمله وحشیانه به قربانی و اعضای خانواده اش بوسیله یک "ساطور "که برای قصابی خوک از آن استفاده می شود حمله و به جان قربانیان افتاد و پس از به راه انداختن حمامی از خون با متور سیکلت خود از محل جنایت گریخت .

قربانیان که بیشتر آنها خانم بودند و در بین آنها یک کودک 4 ماهه نیز وجود داشت 4 نفر از آنها که زخمی شده بودند توانستند با فرار از صحنه حادثه جان خود را نجات دهند و در حال حاضر در بیمارستان به سر می برند .

9 تن دیگر از قربانیان جان خود را از دست دادند " ونگ " بی رحم پس از حمله به منطقه ی کوهستانی در نزدیکی خانه ی روستایی اش گریخت جایی که او اغلب به شکار گراز می پرداخت .

پلیس در یک جستجوی وسیع متشکل از 1000 مأمور در طی 24 ساعت این جانی را دستگیر کرد و تا حاضر شدن در دادگاه و روز مجازات در بازداشت به سر می برد .

قاتل وحشی 9 نفر را باساتور کشت +عکس

قاتل وحشی 9 نفر را باساتور کشت +عکس
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 23
برگرفته از دیلی میل /ن
این مطلب مفید بود ؟ 16 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف