نمناک اخبارپزشکی و سلامت محاکمه قاتل پزشک اردبیلی
قاتل پزشک اردبیلی ، قتل دکتر پیرزاده
صبح اولین روز مرداد ماه امسال یک پزشک سرشناس اردبیلی به قتل رسید. قاتل پزشک اردبیلی به بهانه دعوت مقتول به خانه خود او را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود.عامل قتل پای میز محاکمه آمد.
تاریخ انتشار : 12 مهر 1394
بازدید : 7,447 نفر

قاتل پزشک اردبیلی به دادگاه برده شد

این متهم صبح یکم مرداد امسال پزشک سرشناس اردبیلی را با ضربه چاقو به قتل رساند. متهم با انتقال به پلیس آگاهی استان اردبیل در بازجویی به قتل پزشک جوان اعتراف و ادعا کرد با مقتول از مدتی پیش دوست بوده و به مطبش رفت و آمد می کرده و مقتول به او اعتماد داشته است.

تا این که اختلاف هایی میان آنها پیش آمده و روز حادثه به قصد انتقامگیری شخصی از مقتول، او را به خانه مجردی خود دعوت و سپس با ضربه چاقو او را کشته است. با ثبت اعتراف های عامل این جنایت، او روانه بازداشتگاه شد، اما در بازداشتگاه اقدام به خودزنی کرد که ناکام ماند.

این در حالی بود که خانواده مرد پزشک ـ مقتول ـ با حضور در دادسرای شهر اردبیل برای عامل جنایت به اتهام قتل عمد درخواست قصاص کردند. مدتی بعد عامل جنایت به دادسرا منتقل شد و پس از آخرین دفاع در دادسرا با تجدید قرار قانونی به زندان بازگشت.

ناصر عتباتی، دادستان عمومی و انقلاب استان اردبیل در این باره به جام جم گفت:با توجه به دلایل و مدارک موجود در پرونده و درخواست اولیای دم، برای متهم به قتل کیفرخواست صادر شد و او به زودی در شعبه یک دادگاه کیفری استان اردبیل محاکمه می شود.

محاکمه قاتل پزشک اردبیلی

محاکمه قاتل پزشک اردبیلی
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 21
برگرفته از جام جم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 18 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف