دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارجامعه قاتل پسرخاله در نوار مرزی دستگیر شد
پسرخاله ، قتل
مرد 43ساله ای که اوایل خرداد گذشته، پسرخاله اش را در مشهد به قتل رسانده بود،هنگام خروج از کشور در نوار مرزی دستگیر و به مشهد منتقل شد.
تاریخ انتشار : 17 تیر 1396
بازدید : 1,157 نفر

قتل پسرخاله بخاطر دوستی پنهانی با همسر قاتل

مرد 43ساله ای که اوایل خرداد گذشته، پسرخاله اش را در مشهد به قتل رسانده بود، با انجام یک سری فعالیت های اطلاعاتی با صدور دستورات ویژه قضایی، هنگام خروج از کشور در نوار مرزی دستگیر و به مشهد منتقل شد.

رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی روز پنجشنبه گذشته در گفت وگویی اختصاصی به خراسان گفت:پنجم خرداد گذشته زن 38ساله ای با مراجعه به پلیس، راز یک جنایت هولناک را فاش کرد.
او گفت:همسرش که هم اکنون متواری شده، پسرخاله 32ساله خودش را به قتل رسانده و جسد او را درون چاه فاضلاب انداخته است.سرهنگ کارآگاه حمید رزمخواه افزود:در پی گزارش این زن، بلافاصله کارآگاهان با هماهنگی و دستور قاضی ویژه قتل عمد به منزل مادر متهم واقع در خیابان حر عاملی رفتند و با کمک امدادگران آتش نشانی جسد را از داخل چاه فاضلاب بیرون کشیدند.وی اضافه کرد:این گونه بود که با کشف این جنایت، قاضی کاظم میرزایی نیز در محل حضور یافت و ضمن صدور دستوری برای بازداشت همسر متهم به قتل، به راهنمایی کارآگاهان برای دستگیری قاتل فراری پرداخت.

پسرخاله

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد:عملیات کارآگاهان با نظارت سرهنگ غلامی ثانی (رئیس اداره جنایی پلیس آگاهی) در حالی برای شناسایی مخفیگاه متهم فراری ادامه یافت که گروه زبده ای از کارآگاهان به سرپرستی سرگرد سلطانیان (رئیس دایره قتل) به تجزیه و تحلیل های اطلاعاتی و کارشناسی پرداختند. رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی تصریح کرد:کارآگاهان با استفاده از شیوه های تخصصی و فنی به سرنخ هایی رسیدند که نشان می داد قاتل مذکور قصد خروج از کشور را دارد، به همین منظور اطلاعات و مشخصات وی در اختیار همه عوامل انتظامی در شهرهای مرزی کشور قرار گرفت و قاضی میرزایی نیز دستورات ویژه ای را به دستگاه های ذی ربط در سراسر کشور صادر کرد تا با تیزبینی نیروهای نظامی و انتظامی، از خروج متهم جلوگیری شود.

سرهنگ رزمخواه افزود:حدود 10روز بعد از وقوع جنایت، مشخص شد متهم 43ساله که نتوانسته از مرزهای شرقی خارج شود، به سوی مرزهای غربی کشور حرکت کرده است. با این وجود، موضوع با همکاری نیروهای انتظامی در دیگر مناطق کشور پیگیری شد تا این که یکی از مخبران محلی در منطقه صفر مرزی ارومیه از شناسایی وی خبر داد. وی گفت:در همین حال با دستور سرهنگ پرویزی (سرتیم اداره جنایی ارومیه) مأموران انتظامی، موفق شدند متهم را در یکی از روستاهای مرزی دستگیر کنند.

وی روز گذشته به مشهد منتقل و بازجویی شد. وی در تشریح اعترافات متهم افزود:این مرد که مدعی است به خاطر مسائل ناموسی دست به ارتکاب جنایت زده است، در همان مراحل اولیه بازجویی لب به اعتراف گشود و چگونگی قتل پسرخاله اش را شرح داد.سرهنگ کارآگاه رزمخواه یادآور شد:متهم مدعی است وقتی در جریان روابط پسرخاله اش با همسرش قرار گرفته، با ترفندی خاص او را به منزل مادرش کشانده و با بستن دست و پاهای وی، با شوکر و چاقو او را شکنجه کرده است تا به حقیقت ماجرا اعتراف کند. این مقام انتظامی تصریح کرد:متهم پس از قتل پسرخاله اش، جسد او را درون چادر گذاشته و به داخل چاه فاضلاب انداخته است. که بررسی های بیشتر در این باره با دستور قاضی میرزایی همچنان ادامه دارد.

شایان ذکر است:همسر متهم به قتل نیز در اعترافات قبلی خود مدعی شده بود که پسرخاله همسرش پس از عضویت وی در گروه های شبکه اجتماعی تلگرام به وی تبریک گفته و همین موضوع به دیدارهای حضوری و روابط نامشروع کشیده شده است.

قاتل پسرخاله در نوار مرزی دستگیر شد

قاتل پسرخاله در نوار مرزی دستگیر شد
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از رکنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف