نمناک اخبارجامعه “قاسم افشار” گوینده تلویزیون در کنار دخترش آرام گرفت +عکس
قاسم افشار ، ghasem afshar
مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر “قاسم افشار” گوینده پیشکسوت صدا و سیما صبح امروز برگزار شد و پیکر آن مرحوم در کنار دخترش آرام گرفت.
تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1397

مراسم خاکسپاری پیکر قاسم افشار گوینده تلویزیون

ایران:خبرگزاری ایلنا: مراسم تشییع پیکر قاسم افشار (گوینده خبر پیشکسوت) صبح امروز (پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه) با حضور جمع زیادی از همکاران سابق او در صداوسیما، خانواده و دوستدارانش از جلو منزلش برگزار شد.

تشییع پیکر قاسم افشار

در مراسم تشییع پیکر قاسم افشار (گوینده خبر پیشکسوت) فواد بابان، ذکایی، مازیار ناظمی، مرتضی حیدری، رحمان نظام اسلامی و حسن سلطانی حضور داشتند.

تشییع پیکر قاسم افشار

 

رحمان نظام اسلامی در سخنان کوتاهی درباره قاسم افشار گفت:آقای افشار پس از سالها کار در رسانه بازهم منشا خیر بود.

تشییع پیکر قاسم افشار

 

نظام اسلامی با بیان اینکه آقای افشار نه تنها خودش بلکه همراه خانواده؛ دست در دست هم کمک به خیریه می کردند، ادامه داد:به تاسی از حضرت علی(ع)، ایشان را در کوچه پس کوچه های محروم شهر ری و ورامین پیدا می کردند که داشت کمک می کرد.

تشییع پیکر قاسم افشار

 حسن سلطانی (مجری تلویزیون) نیز قاسم افشار را نسبت به کار بسیار متعهد و علاقمند توصیف کرد و با بیان اینکه زنده یاد افشار از سواد رسانه ای برخوردار بود، گفت:او تا آخرین روزی که در تلویزیون انجام وظیفه می کرد، متعهدانه و با عشق و علاقه کارش را انجام داد.

تشییع پیکر قاسم افشار

 سلطانی خاطرنشان کرد:قاسم افشار خوش محضر، خوش قول و متدین و اهل علاقه به محبت اهل بیت بود. ویژگی های فردی و اجتماعی او منحصر به خودش بود، هیچ وقت فریفته شهرت نشد و حتی اجازه نداد فریفته شدن در جامعه رسانه ای به زندگی اش ورود پیدا کند.

تشییع پیکر قاسم افشار

 این گوینده خبر اضافه کرد:افشار در خانواده نیز دلسوز و مهربان بود و در اجتماع بسیار گره گشا بود و به دنبال حل مشکلات دیگران می رفت. از آخرین کارهایی هم که بعد از تلویزیون انجام داد این بود که موسسه خیریه ای را احداث کرد تا از کار نیازمندان و محرومان گره باز کند.

ادامه تصاویر از مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر قاسم افشار

تشییع پیکر قاسم افشار

تشییع پیکر قاسم افشار

تشییع پیکر قاسم افشار

تشییع پیکر قاسم افشار

تشییع پیکر قاسم افشار

تشییع پیکر قاسم افشار

عکس :خبرگزاری مهر ، محمد محسنی فر

 

قاسم افشار یا بهرام افشار متولد 13 آبان 1330 در تهران از گویندگان باسابقه خبر شبکه اول صدا و سیما بود. او که از ابتدای انقلاب 1357 گوینده اصلی اخبار سیاسی در این سازمان بود، پس از انتخابات ریاست جمهوری 1388 دیگر در اخبار تلویزیون ایران ظاهر نشد.
قاسم افشار
انتهای پیام/م 

عکس های مراسم تشییع و خاکسپاری قاسم افشار گوینده

این مطلب مفید بود ؟ 108 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف