نمناک ورزشفوتبال قانون 4 تعویض بازیکن در فوتبال آلمان اجرا می شود
فوتبال آلمان ، فدراسیون فوتبال
قانون 4 تعویض در فوتبال آلمان و در مسابقات جام حذفی این کشور به تصویب رسیده است.
تاریخ انتشار : 13 آذر 1395

قانون چهار تعویض در فوتبال آلمان تصویب شد

فدراسیون فوتبال آلمان تصمیم گرفته است که با تغییر قوانین، تعویض چهارم در فوتبال آلمان را آزاد کند. با تصویب اتحادیه فوتبال آلمان در صورت کشیده شدن بازی های جام حذفی مردان و زنان آلمان به وقت اضافه، هر تیم مجاز به انجام تعویض چهارم در طول 2 وقت 15 دقیقه ای است.

قانون تعویض چهارم در وقت های اضافه بازی های جام حذفی از مدت ها قبل در انتظار اجرایی شدن بود که سرانجام با نظر اتحادیه فوتبال آلمان این اتفاق رخ داد.

قرار است این طرح در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی بانوان آلمان که طی هفته پیش رو به انجام می رسد به صورت آزمایشی مورد استفاده قرار بگیرد.

از این به بعد در جام حذفی آلمان در رده مردان و زنان، در صورت کشیده شدن بازی ها به اوقات اضافی، تیم ها می توانند از تعویض چهارم نیز استفاده کنند. این قانون قرار است به صورت آزمایشی اجرا شود و از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی بانوان آلمان که در این هفته انجام می شود، اجرایی خواهد شد.

 فوتبال آلمان

قانون چهار تعویض در فوتبال آلمان تصویب شد

پیتر فریموتس، نایب ریس فدراسیون آلمان در این خصوص گفت:"ما خیلی خوشحالیم که همه باشگاه ها موافقت کردند که این قانون اجرایی شود و حالا تیم ها می توانند از محاسن این قانون استفاده کنند. حالا مربی ها یک گزینه بیشتر در اختیار دارند و می توانند بازیکنان بیشتری را در ذهن و برنامه خود جای بدهند".

قانون 4 تعویض بازیکن در فوتبال آلمان اجرا می شود

قانون 4 تعویض بازیکن در فوتبال آلمان اجرا می شود
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از ورزش سه / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف