نمناک سرگرمیگوناگون قاچاق چندش آور زوج سالمند در فرودگاه لو رفت + عکس
قاچاق حشره ، سرگرمی نمناک
زن و شوهر سالمند در فرودگاه هنگام بررسی بار به اتاق بازرسی فراخوانده شدند ، اشعه ایکس قاچاق عجیب و چندش آور آنها که زنده و در حال حرکت بود را فاش کرده بود.

بازداشت زوج سالمند برای قاچاق سوسک زنده در فرودگاه چین!

یکی از روزهای بد کارکنان فرودگاه را تصور کنید که قاچاقی چندش آور کشف کردند ، در فرودگاه زوج سالمند برای حمل غیرمجاز حشره ای چندش آور آن هم به طور زنده بازداشت شدند.

Elderly Chinese Couple Caught Smuggling 200 Live Cockroaches In A Bag At China Airport

قاچاق حشره

عکس 200 سوسک زنده ای که توسط زوج سالمند قاچاق می شد

 قاچاق 200 سوسک زنده توسط زن و شوهر چینی

براساس گزارش گلوبال تایمز مقامات امنیتی در فرودگاه بین المللی Baiyun در استان گوانگدونگ حین استفاده از اشعه ایکس برای بررسی بارها متوجه حرکت موجود زنده میان وسایل یک زوج سالمند شدند ، طبق قوانین بایستی بار کنترل می شد برای همین چمدان آنها باز شد . داخل چمدان سطل کوچکی جاسازی شده بود که از قرار معلوم موجود زنده ای را در آن پنهان کرده بودند .

تعداد زیادی سوسک زنده با باز شدن درب سطل بیرون ریختند ؛ پیرمرد ادعا کرده بود که این سوسک ها برای درمان نوعی مشکل خاص پوستی همسرش است که بایستی تا قبل از استفاده زنده باشند اما علی رقم اصرار و سوال ماموران به بیماری و مشکل پوستی همسرش اشاره نکرد.براساس گزارش پلیس بیجین این حمل بار قاچاق بوده و آنها برای فروش نوعی سوسک کمیاب را با خود به شهر دیگری می بردند که موفق نشدند و از پرواز باز ماندند.

قاچاق چندش آور زوج سالمند در فرودگاه لو رفت + عکس

قاچاق چندش آور زوج سالمند در فرودگاه لو رفت + عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف