قایق تفریحی 45 میلیارد تومانی
قایق تفریحی " TIRRANNA 59 " یکی از قدرتمندترین و گران قفیمت ترین قایق های تفریحی جهان می باشد که برای خرید آن می بایست 45 میلیارد تومان هزینه کنید!

قایق تفریحی 45 میلیارد تومانی

با جستجویی ساده در صفحات مجازی ممکن است با تصاویر ویدیوهای جالبی روبرو شوید که با خود بگویید اینک همان آینده ای است که انتظارش را داشتید و دیگر تخیل لازم نیست چرا که هر چیزی را در تصور خود می پروراندیم، امروز تبدیل به حقیقت شده است.

از این رو بیشتر ممکن است این پیشرفت را تنها متعلق به دنیای اتومبیل ها و اسمارت فون ها بدانید که در ظاهر این گونه است و اما در پشت صحنه صنعت های بزرگ دیگری نیز حضور دارند که همزمان با این دو صنعت در حال پیشرفت و گسترش می باشند و با این تفاوت که خبرهای آنها با بازتاب و واکنش های مختلف روبرو نمی شود.

در میان این صنعت های بزرگ، می توان به صنعت قایق سازی اشاره نمود که دارای طرفداران بسیار زیاد خود در سرتاسر جهان است و اما تعداد طرفداران آن شاید به اندازه یک سوم صنعت های بزرگی چون اتومبیل و اسمارت فون ها نباشد. اما ما قصد داریم شما را با یکی از گران قیمت ترین قایق های تفریحی جهان آشنا سازیم که قطعا برای شما جالب خواهد بود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

قایق تفریحی " TIRRANNA 59 " یکی از قدرتمندترین و سریع ترین قایق های تفریحی با ویژگی های خاص می باشد و این قایق دارای 2400 اسب بخار می باشد که نتیجه حضور 6 موتور 8 سیلندر با 400 اسب بخار برای هر یک از آنها می باشد که قطعا برای گشت و گذار و سپری کردن اوقات فراقت بهترین گزینه ممکن است.

این قایق مجلل و لوکس دارای گنجایش 12 مهمان را بصورت همزمان دارد که صندلی های پشت کنسول کابین، بسیار جذاب تر است و گردهمایی های شبانه بسیار دیدنی و جالب است. همچنین لازم به ذکر است که این قایق تفریحی دارای 29 اسپیکر است که می توانید با هر میزان سرعت آهنگ مورد علاقه تان را بشنوید و لذت ببرید.

در نهایت قیمت این قایق تفریحی بسیار عجیب و غریب است چرا که برای داشتن این قایق تفریحی و کاملا لوکس و مجلل باید ( 45 میلیارد تومان ) هزینه کنید!!!

قایق تفریحی 3 میلیون دلاری دیده بودید؟؟!

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب : کشتی تفریحی
وبگردی