نمناک سرگرمیدیدنی ها قبرستان عجیب و عمودی در برزیل + عکس
قبرستان عجیب ، قبرستان عمودی
قبرستان عجیب و عمودی در کشور برزیل وجود دارد و اجاره سه ساله تدفین در این ساختمان غول آسا 10 هزار تا 35000 رئال برزیل است.

قبرستان عجیب در کشور برزیل

قبرستان عمودی در برزیل که بلندترین قبرستان عمودی جهان می باشد. در این بخش عکس های جالب از قبرستان عمودی را می توانید مشاهده کنید. با وجود حدود 1000 میلیارد فرد مرده ای که درحال حاضر دفن می شوند یا به گونه ای دیگر روی سیاره زمین نگهداری می شوند جای تعجب ندارد که فضایی برای آرامگاه آنها پیدا نکنیم. حالا که دیگر دو متر زیر زمین رفتن برای همیشه عملی نیست

معمارهای جهان به جای قبرستان های زمینی پراکنده چشم به آسمان دوخته اند. امروز گورستان های بلند مرتبه روز به روز رواج بیشتری پیدا می کند و بلندترین آنهاMemorial Necrópole Ecumênica در سانتوس برزیل است.وقتی این قبرستان در سال 1983 ساخته شد.

ساختمان بسیار کوچکی بود اما تقاضا برای چنین گورستان های سر به فلک کشیده ای که چشم انداز خوبی هم داشته باشند آنقدر زیاد بود که گسترش آن تا به امروز که نام بلندترین قبرستان عمودی جهان را از آن خود کرده است ادامه یافت. در حال حاضر این قبرستان 108 متر ارتفاع دارد و دارای 25000 واحد یا همان آرامگاه است.

 

قبرستان عجیب

قبرستان عمودی در کشور برزیل

 همچنین چندین سردخانه، مقبره، یک باغ طاووس دارای آبشار و حتی یک نمازخانه و بوفه روی سقف خود دارد.می دانیم که چند قبرستان در سراسر جهان هستند که توریست های سراسر دنیا را به خود جذب می کند اما این گورستان عمودی یکی از پر بازدیدترین مکان ها در سانتوس برزیل است.

جالب است بدانید که اجاره سه ساله تدفین در این ساختمان غول آسا 10 هزار تا 35000 رئال برزیل (بین 5900 و 21000 دلار) است که بسته به اینکه در کدام قسمت این گورستان باشد متفاوت است

 

و تمدید دوره اجاره هم بعد از چندسال گران تر می شود. البته برای کسانی که توانایی مالی بیشتری دارند گزینه های گرانتری هم وجود دارد مثل آرامگاه های خانوادگی با اتاق های مخصوص یابود که 174000 رئال (54000 دلار) است.از دیگر گورستان های عمودی مرتفع سراسر جهان می تواند به شهرهای اموات در تایوان و نیز اسرائیل و هندوستان اشاره کرد.

قبرستان عجیب و عمودی در برزیل + عکس

قبرستان عجیب و عمودی در برزیل + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از جام نیوز/ی
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
یلدا

یلدا

اگه زلزله بیاد و این قبرستان خراب بشه خیلی صحنه ی وحشتناکی بوجود میادش!!!تصور کنید هزاران جسد میریزه بیرون....!!!!!ووییییییییییی!!!

پاسخ دادن 1 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف