نمناک سرگرمیگوناگون قبض نجومی کاخ 1000 اتاقی اردوغان! + عکس
اردوغان ، کاخ اردوغان
کاخ مجلل رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه که هزینه ساخت آن بیش از 600 میلیون دلار اعلام شده بود حالا با یک رقم عجیب در قبض مورد توجه رسانه ها قرار گرفته و باعث انتقادات زیادی هم شده است.
بازدید : 4,197 نفر

کاخ زیبا و بزرگ اردوغان در آنکارا 1000 اتاق دارد و 30 برابر بزرگتر از کاخ سفید و بزرگتر از کاخ ورسای فرانسه است و هزینه های ساخت آن با انتقادات فراوان مواجه شده بود و محور گزارش بسیاری از رسانه های جهان قرار گرفته بود به طوری که منتقدان این افراط رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه را نشان دهنده سوق یافتن وی به سمت یک حکومت استبدادی بیان کرده بودند.

کاخ مجلل اردوغان

روزنامه سوزجو با انتشار قبض برق کاخ اردوغان به وضوح هزینه مصرفی برق کاخ بزرگ ریاست جمهوری را به تصویر کشیده است.

در این قبض، مبلغی که دولت باید بابت برق کاخ پرداخت کند 114 میلیون و 56 هزار و 776 لیره است. این در حالی است که قبض ماه پیش برق که 106 هزار لیره بوده، پرداخت نشده و تاریخ مهلت پرداخت در آن ثبت شده است.

در این قبض، آخرین مهلت پرداخت قبض برق کاخ اردوغان امروز است. روزنامه سوزجو نوشته چنانچه فردا قبض برق کاخ سفید آنکارا پرداخت نشود، براساس مهلت تاریخی که ثبت شده احتمال آن هست که برق آن قطع شود ولی این احتمال هم وجود دارد که این اتفاق نیفتد.

قبض نجومی کاخ 1000 اتاقی اردوغان! + عکس

قبض نجومی کاخ 1000 اتاقی اردوغان! + عکس
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 21
برگرفته از برترین ها -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 17 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف