نمناک سبک زندگیبارداری و نوزاد دلایل مهم برای کاهش وزن قبل بارداری
قبل بارداری ، خطرات چاقی مادر بر جنین
یکی از اقدامات مهم قبل بارداری به تعادل رساندن وزن بدن است ، مادر چاق نمی تواند به خوبی یک مادر با تناسب اندام دوران حاملگی را به خوبی طی کند.

چرا بهتر است قبل از بارداری وزن خود را کم کنید

بهتر است قبل از بارداری از سلامتی خود از هرحیث مطمئن شوید که یکی از آنها داشتن وزن ایده آل است .چاقی قبل از بارداری ممکن است موجب بیماری هایی در طول بارداری شودکه سلامت خود و کودکانتان را به خطر می اندازند اما اگر هنوز نسبت به کاهش وزن قبل از بارداری متقاعد نشده اید در این متن عللی را به شما معرفی می کنیم که مطمئنا تصمیم به کاهش وزن قبل از حاملگی در شما قطعی خواهد شد.
قبل بارداری

اهمیت کاهش وزن قبل بارداری

عوارض جدی چاقی قبل بارداری

عوارض زایمان یا زایمان با عوارض!
بسیاری از مطالعات نشان داده چاقی در دوران بارداری عوارضی چون سقط جنین و یا نقص در زایمان را به همراه دارد
کاهش باروری
چاقی شانس باروری را به حد چشمگیری کاهش می دهد و توانایی بدن حتی در حفظ جنین را بسیار کم می کند.
دیابت بارداری
چاقی در طول دوران بارداری فشار خون و دیابت را بالا میبرد و این دو از اصلی ترین فاکتورهای تولد نوزاد نارس و یا ناسالم است.
دیابت جنین
صرف نظر از همه ی عوارض چاقی مادر در طول بارداری ممکن است اضافه وزن موجب دیابت مادام العمر جنین شود.
کاهش وزن
آیا منظورتان کاهش وزن چشمگیر است خیر اگر وزن مناسبی دارید که خطری تهدید تان نمی کند احتیاج به کاهش وزن ندارید این رژیم نباید در حدی باشد که باعث گرسنگی شدید و کمبود مواد مغذی شود
افزایش وزن دوران بارداری
به طور کلی حاملگی با افزایش وزن همراه است اما اگر قبل از بارداری فردلاغری باشید این افزایش وزن خیلی تاثیری رویتان ندارد امااگر چاق باشید افزایش وزن این دوران برای شما هشدار است
بعد از زایمان
کارشناسان اظهار کردند افرادی که وزن مناسب تری دارند با دوران بارداری بهتر کنار می آیند تاافراد چاق فایده دیگر لاغری قبل از بارداری این است که بعد از زایمان زودتر لاغر میشوند.

دلایل مهم برای کاهش وزن قبل بارداری

دلایل مهم برای کاهش وزن قبل بارداری
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 5
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ز.ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف