قبل و بعد آرایش
تصاویری جالب از قبل و بعد آرایش روی صورت خانم ها گاهی معجزه آرایش و میکاپ را به خوبی نشان می دهد.

عکسهای دیدنی از چهره خانم ها قبل و بعد آرایش صورت

کم نیست تعداد عکسهایی که از تغییر باورنکردنی چهره خانم ها قبل و بعد آرایش در فضای مجازی منتشر شده است ، تصاویری که پیش از این هم برایتان جمع آوری کرده ایم و این بار علاوه بر تصاویر نکاتی کاربردی و مهم برای آرایش صورت در منزل را خواهیم گفت ، نکاتی که در ادامه می خوانید.

قبل و بعد آرایش

نکات مهم آرایش حرفه ای صورت در منزل 

برای داشتن مژه های زیبا سعی کنید بلافاصله بعد از اینکه از حمام بیرون می آیید از فرمژه استفاده کنید چراکه وقتی مژه ها با آب گرم خیس شده باشند، راحت تر و زیباتر برمی گردند و نمی شکنند.

برای اینکه مژه ها بلند و پر بدون گوله گوله جلوه کند، از ریمل های دو سره استفاده کنید ؛ برای استفاده صحیح از این مدل ریمل ها ابتدا سر حجم دهنده آن که کرم رنگ است و مژه ها را پر میکند را استفاده کرده و بعد از گذشت چند دقیقه که خشک شد، سر دیگر را که کار بلند کردن مژه ها را انجام می دهد را استفاده کنید.

به یاد داشته باشید که پنـکک را فقط روی قسـمت های تیــره پوست نکشـید بـرای اینـکـه پـوست شاداب و تر و تازه به نظر برسد، به گفته ی آرایشگران حرفه ای بـایـد سایه سیاه که زیر چشم می افتد را از بین ببرید.برای این منظور، با پنککـی یک درجه روشن تر از کرم پودری که روی کل صورت زده اید، از خط مژه ها را تا انتهای گودی چشم و گوشه های بینی بپوشانید .

برای داشتن آرایش صورت خوب و بدون نقص باید بعد از زدن کرم پودر روی صورت، کمی کف دست ها را به هم بمالید و بعد به آرامی آن را روی گونه ها، چانه، پیشانی و بینی بمالید ؛ این کار به این دلیل است که گرما باعث می شود که پودر بهتر روی صورت بنشیند و کاملاً طبیعی جلوه کند .

یک راه خوب برای اطمینان از اینکه آرایشتان افراطی نشود این است که از آخر به اول شروع کنید:مثلاً بعد از زدن کرم پودر، قبل از انجام آرایش چشم، رژگونه و رژلبتان را زنید.با اینکار چهره تان روشن تر به نظر می رسد و درنتیجه سایه و خط چشم و ریملتان را کمرنگ تر خواهید زد و آرایشتان طبیعی تر جلوه خواهد کرد

اطمینان یابید که بین خط مژه ها و خط چشمتان فاصله ای نباشد.ابتدا از سایه پودری استفاده کنید بعد پلک را بالا برده و خط چشم را تا حد امکان نزدیک به خط مژه بکشید باید بدانید که اینکار باعث می شود که مژه هایتان هم پرتر نشان دهد

موقع کشیدن خط چشم یا خط لب، سعی کنید آرنجتان را روی جایی محکم کنید مثل میز توالتتان.اینکار باعث می شود که بتوانید خط را بدون حرکت و نوسان دست و راحتتر بکشید.

 اگر یک روز رژلبتان تمام شد و چیزی دم دستتان نبود، نگران نباشید خودتان هم میتونید رژلب درست کنید.ابتدا انگشتتان را کمی چرب کرده و بعد درون پودر سایه چشم فرو کنید و بعد روی لب بمالید.

 برای از بین بردن خستگی و قرمزی چشم ها می توانید از خط و سایه چشم آبی استفاده کنید.در این مواقع از استفاده از سایه هایی که قرمز در خود داشته باشد مثل بنفش، ارغوانی، ی حتی قهوه ای، خودداری کنید.

در ادامه تصاویر متفاوت از چهره های قبل و بعد آرایش را مشاهده خواهید کرد

قبل و بعد آرایش

قبل و بعد آرایش

تغییر چهره زیبا قبل و بعد آرایش

قبل و بعد آرایش

قبل و بعد آرایش

قبل و بعد آرایش

قبل و بعد آرایش

تغییر چهره قبل و بعد آرایش

قبل و بعد آرایش

عکس قبل و بعد آرایش صورت

قبل و بعد آرایش

قبل و بعد آرایش

تغییر واضح چهره در عکس قبل و بعد آرایش

 قبل و بعد آرایش

تغییر دیدنی چهره دختر جوان قبل و بعد آرایش

قبل و بعد آرایش

 

معجزه قبل و بعد آرایش روی صورت خانم ها + تصاویر

4.645
این مطلب مفید بود ؟414
منبع : نمناک /ن
وبگردی