نمناک سرگرمیدیدنی ها کشف تارزان واقعی و قبیله ی برهنه اش! + تصاویر
قبیله برهنه ، قبیله برهنه آفریقایی
قبیله برهنه همراه تارزان در دل جنگلهای آمازون زندگی می کنند . انها هیچ چیز از لباس و غذایی که انسان های امروزی استفاده می کنند نمی دانند.
تاریخ انتشار : 3 بهمن 1395

کشف گروهی از انسان های قبیله برهنه که به سبک تارزان زندگی می کند

در دل جنگل های آمازون گروهی از زنان و مردان به دور از تمام امکانات و سبک زندگی مدرن تشکیل خانواده می دهند و نسل های جدیدی از این قبیله تولید می شود. قبیله ای که اعضای آن کاملا برهنه و همانند شکارچیان امرار معاش می کنند.

قبیله برهنه

عکس مردی از قبیله برهنه در جنگلهای آمازون

در تصاویر مردی را می بینید که از میمون های مرده برای خود تن پوش درست کرده است.

قبیله برهنه 

یکی از بزرگان قبیله برهنه آمازون

تصاویری دیدنی و شگفت انگیز زندگی در دل جنگل های انبوه آمازون را میبینید که توسط عکاس محیط زیست " پتی آکسفرود " منتشر شده است. مردان این قبیله که تعداد آنها بسیار کم است با کشتن میمون ها و گره زدن لاشه آنها به یکدیگر پوشش ای برای دور گردن و تنه ی خود می سازند. شکار و تهیه غذا به صورت کاملا سنتی و به روشهای قدیمی همانند انسان های اولیه انجام میشود.

قبیله برهنه 

این عکاس در توصیف زندگی این قبیله می گوید:این قبیله انسانهای متفاوتی هستند که در دل جنگلهای انبوه زندگی می کنند. هیچ لباس و پوششی ندارند و همانند شخصیت داستان های قدیمی "تارزان پادشاه جنگل" شکار کرده و برای خود غذا تهیه می کند. فرم انگشتان پا در مردان به دلیل بالا رفتن مداوم از درختان برای تهیه غذا به کل تغییر کرده است.

قبیله برهنه

فرم عجیب پاهای یکی از اعضای قبیله برهنه

علاوه بر گیاهان گوشت گراز و میمون اصلی ترین ماده غذایی این قبیله عجیب و غریب است.  

کشف تارزان واقعی و قبیله ی برهنه اش! + تصاویر

کشف تارزان واقعی و قبیله ی برهنه اش! + تصاویر
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 39
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 36 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف