نمناک سرگرمیگوناگون قبیله ای عجیب که میمون می خورند! + تصاویر
قبیله عجیب ، انسان های عجیب و غریب
در دل جنگلهای هیمالیا قبیله عجیب به سبک انسان های باستان زندگی می کنند . آنها جمجمه ی مردگان خود را سوراخ کرده و هنوز به روش شکارچیان گذران زندگی می کنند.

مردم قبیله ای عجیب در دل جنگل های هیمالیا 

دسترسی به اینترنت و فضای مجازی یکی از ابزار معرفی و شناخت اعضای قبیله عجیب و انسان هایی است که بسیار متفاوت زندگی می کنند، انسانهایی که خانه ، پوشش و حتی غذای آنها با دیگر انسان های جهان متفاوت است.

بعد از قوم آدم خوار که در یکی از مناطق هندوستان کشف و معرفی شدند حالا نوبت به گروه عجیب دیگری رسیده است ، مردمانی که گوشت میمون میخورند و مرده هایشان را سرپا دفن می کنند.

قیبله ی عجیب روت با رسوم باورنکردنی

قبیله ای به نام "روت" آخرین مردمانی هستند که زندگی را به سبک چادر نشینان ادامه می دهند و محل زندگی آنها جنگل های هیمالیا در نپال می باشد.

قبیله عجیب

اعضای قبیله عجیب که در دل جنگل هیمالیا زندگی می کنند

قبیله عجیب

اعضای قبیله عجیب روت

باورها و رفتار عجیب این مردم یکی از علل مهاجرت مداوم و پی در پی انهاست. آنها معتقدند که بعد از مرگ یکی از اعضای قبیله بایستی محل زندگی خود را تغییر دهند تا گرفتار ارواح شیطانی نشود.

ساکنین عمق جنگل های هیمالیا که خود را" پادشاه جنگل "می نامند دربرابر یکجانشینی سخت مقاومت می کنند.

قبیله عجیب

قبیله عجیب

قبیله عجیب که گوشت میمون دم دراز می خورند

مردم قبیله روت به سبک شکارچیان غذای خود را تهیه میکنند و اصلی ترین غذای آنها گوشت میمون است ، مخصوصا میمون لامبور یا همان میمون های لاغر اندام دراز دم و نیش دار.

به گفته آنها و باوربحث برانگیز هندوهای نپال میمون ها حلول خدای هانومان در جسمی تازه است.

عکاس دانمارکی که برای سه روز در ژانویه سال 2016 در کنار آنها زندگی کرد تصاویر این قبیله را برای معرفی آنها در رسانه ها منتشر کرد.

به گفته عکاس دانمارکی اعضای این قبیله در فصل بارش باران های موسمی به ارتفاعات و در فصل سرما به منطقه گرمسیری اچهام در هیمالیا مهاجرت می کنند.

یکی از عجیب ترین رسوم این قبیله در مورد اموات اجرا می شود. آنها جمجمه مردگان را سوراخ کرده و مرده را به صورت ایستاده دفن می کنند. افراد این قبیله به دین باور دارند و به آن احترام می گذارند اما اصرار دارند که باورشان شخصی بماند. 

قبیله ای عجیب که میمون می خورند! + تصاویر

قبیله ای عجیب که میمون می خورند! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف