نمناک اخبارحوادث روایت خواهر مقتول از قتل برادرش ساعاتی قبل از پدر شدن
قتل ، قتل برادر
مرد جوان ساعاتی قبل از تولد فرزندش در یک درگیری خیابانی توسط افرادی ناشناس به قتل رسید. یکی از خواهران مقتول حادثه تلخ قتل در منطقه کیانشهر را دید و برای نجات جان برادرش به محل رفت.
تاریخ انتشار : 13 مهر 1395

قتل مرد جوان ساعاتی قبل از تولد فرزندش

ساعت 11 شب 5 شهریور امسال بازپرس وتیم جنایی پایتخت از نزاع مرگباری در منطقه کیانشهر-جنوب تهران-باخبر شدند. تیم بررسی صحنه جرم پس ازحضور در محل حادثه با جسد مرد جوانی روبه رو شدند که آثار جراحت روی بدنش دیده می شد.
یکی از خواهران قربانی که از نزدیک شاهد جنایت بود به بازپرس ایلخانی گفت:داخل خانه بودم که همسایه ها صدایم کردند و گفتند که چند نفر با برادرت درگیر شده اند. بلافاصله خودم را به خیابان رساندم و دیدم چند مرد جوان درحال کتک زدن برادرم هستند. همان موقع خودروی پژو پرشیا سفید رنگی مقابل آنها نگه داشت و چند مرد از خودرو پیاده شده و آنها هم برادرم را کتک زدند. من خیلی سریع خودم را به جمعیت رساندم و یقه پیراهن یکی از آنها را گرفتم. حتی به او گفتم بچه برادرم امشب به دنیا می آید و با او کاری نداشته باشند. اما به محض اینکه یقه اش را رها کردم به طرف برادرم رفت و با چاقو دو ضربه به پایش و دو ضربه به سرش زد. این درحالی بود که همان موقع بقیه همدستانش فرارکردند اما فردی که به برادرم حمله کرده بود از خودرو جا ماند و با پای پیاده گریخت.
تحقیقات برای دستگیری عاملان این جنایت ودرگیری خونین ادامه داشت تا اینکه مخفیگاه آنها شناسایی و متهمان بازداشت شدند.

روز گذشته سه متهم اصلی پرونده برای تحقیقات در مقابل بازپرس ایلخانی از شعبه هشتم دادسرای جنایی قرار گرفتند. متهمان در نخستین تحقیقات به حضوردر درگیری اقرار کردند اما مدعی شدند مرتکب قتل نشده اند.
این درحالی است که خانواده مقتول، سه جوان دستگیر شده را شناسایی کردند و مدعی شدند یکی از آنها، همان فردی است که عادل را به قتل رسانده است.درحال حاضرتحقیقات پلیسی برای افشای معمای قتل ادامه دارد.

روایت خواهر مقتول از قتل برادرش ساعاتی قبل از پدر شدن

روایت خواهر مقتول از قتل برادرش ساعاتی قبل از پدر شدن
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10
برگرفته از ایران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف