نمناک اخبارحوادث قتل به خاطر شکستن شیشه قلیان
قتل ، قتل
تعدادی پسر جوان در یکی از پارکهای شهر بعد از مصرف مشروبات الکلی، با گروهی دیگر درگیر شدند که با شکستن شیشه قلیان ، پسر 17 ساله با ضربه شیشه نوشابه جوانی را به قتل رساند.
تاریخ انتشار : 1 شهریور 1394

 قتل پسر جوان به دلیل شکستن شیشه قلیان

 ماموران پلیس در جریان وقوع یک درگیری مرگبار در پارکی در خیابان زنجان قرار گرفتند و بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار داد و با حضور در محل حادثه به تحقیق در این رابطه پرداختند. 
با حضور ماموران مشخص شد که پسر 17 ساله ای پس از درگیری خونین با یک پسر جوان با ضربه شیشه نوشابه به قسمت رانش او را به قتل رسانده است. 
با اطلاع ماموران از این حادثه، پسر نوجوان بلافاصله دستگیر شد و تحت بازجویی قرار گرفت. 
وی در بازجویی ها به ماموران گفت:روز حادثه روز تولدم بود که من و دوستانم در پارک بودیم و مشروب خورده بودیم. پس از چند دقیقه مقتول و دوستانش آمدند و با ما درگیر شدند. آنها شیشه قلیان ما را شکستند و کتکمان زدند. من هم برای دفاع از خودم در حالیکه مست بودم ضربه ای به پای مقتول زدم. اما نمی دانستم که او میمیرد. اگر قصد کشتن داشتن ضربه را به قلبش می زدم. باور کنید نمی خواستم او بمیرد. 
با اعتراف این پسر پرونده وی پس از صدور کیفرخواست به شعبه 74 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. این پسر پس از محاکمه در این شعبه، از سوی هیت قضایی به اتهام قتل شبه عمد به پرداخت دیه و 10 سال زندان و 80 ضربه شلاق به خاطر شرب خمر محکوم شد. اما این حکم در شعبه 24 دیوان عالی کشور تایید نشد و قضات این شعبه با توجه ماده 91 قانون مجازات اسلامی و همچنین با توجه به اینکه ضربه جسم تیز به سفید ران کشنده است پرونده را برای رسیدگی مجدد به دادگاه کیفری استان تهران فرستادند. 
پسر جوان بار دیگر در شعبه 71 دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد و اینبار هم قضات دادگاه وی را به اتهام قتل شبه عمد به پرداخت دیه محکوم کردند. اما این حکم بار دیگر از سوی قضات دیوان عالی کشور نقض شد و قرار است متهم برای بار سوم محاکمه شود.

قتل به خاطر شکستن شیشه قلیان

قتل به خاطر شکستن شیشه قلیان
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 6
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف