دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارحوادث قتل عروس جوان به خاطر وایبر!
چت با وایبر ، چت
او مرتب با موبایلش مشغول چت کردن از طریق وایبر بود. من مطمئن بودم که کاسه ای زیر نیم کاسه است. دیگر نتوانستم کنترل کنم و وی را به قتل رساندم.
تاریخ انتشار : 30 دی 1393
بازدید : 23,335 نفر
نو عروس جوانی که به شبکه های اجتماعی و چت علاقه زیادی نشان می داد توسط همسرش به قتل رسید.جسد این زن در شب جمعه 26 دیماه و در بیابانهای پاکدشت پیدا شد و رسیدگی به پرونده نیز از همان زمان شروع شد. آن روز یکی از رهگذران با دیدن چمدان بزرگی در بیابان کنجکاو شد و به سراغ آن رفت و درش را باز کرد اما ناگهان با جسد زن جوانی روبه رو شد که داخل چمدان بود. مرد وحشتزده با پلیس تماس گرفت و طولی نکشید که با حضور کارآگاهان آگاهی پاکدشت در محل، تحقیقات برای کشف راز این جنایت شروع شد. دور گردن زن جوان طنابی پیچیده شده و آثار ضربات چاقو نیز روی بدنش دیده می شد. این در حالی بود که طبق گفته پزشک جنایی، حدود 10تا 12ساعت از مرگ او می گذشت.
آغاز جستجو
شکی وجود نداشت که جنایت در محلی دیگر رخ داده و سپس قاتل یا قاتلان با قرار دادن جسد در چمدان قصد ناپدید کردن آن را داشته اند. در چنین شرایطی کارآگاهان جنایی پاکدشت ماموریت یافتند پرده از راز این جنایت بردارند. هیچ مدرک شناسایی ای که هویت مقتول را فاش کند، وجود نداشت. حتی بررسی پرونده های متعلق به زنان گمشده در روزهای اخیر هم سرنخی در اختیار پلیس قرار نداد.
مأموران اما در ادامه متوجه نکته مهمی شدند. اینکه چمدانی که جسد داخلش بود، کاملا نو بود و به نظر می رسید که به تازگی خریداری شده است. آن ها راهی مغازه هایی شدند که چمدان می فروختند. یکی از مغازه دار ها گفت که ظهر جمعه درست چند ساعت قبل از کشف جسد، پسرجوانی به آنجا رفته و چمدانی شبیه آنچه جسد داخل آن بود از وی خریده است. این موضوع تیم تحقیق را یک قدم به کشف حقیقت نزدیک تر کرد و مأموران به بازبینی تصاویر دوربین مداربسته مغازه پرداختند و چهره خریدار چمدان را شناسایی کردند.
شناسایی قاتل
درحالی که تحقیقات ادامه داشت، روزشنبه مرد 21ساله ای به اداره آگاهی پاکدشت رفت و خبر از ناپدید شدن همسر 20ساله اش داد. وی گفت:من و همسرم مهناز همکار هستیم و در کارگاهی در پاکدشت کار می کنیم. عصر شنبه مهناز وقتی کارش تمام شد از کارگاه بیرون رفت تا به خانه برود اما در مسیر بازگشت به خانه به طرز مرموزی ناپدید شد. در این مدت همه جا را به دنبالش گشتم اما اثری از او پیدا نکردم.
مشخصاتی که این مرد از همسرش ارائه داد با جسدی که داخل چمدان کشف شده بود مطابقت داشت. با این حال آنچه توجه مأموران را جلب کرد شباهت این مرد با تصویری بود که کارآگاهان از خریدار چمدان به دست آورده بودند. وقتی مشخص شد که مرد جوان همان خریدار چمدان است مأموران حدس زدند که عامل قتل زن جوان کسی جز او نیست. این مرد دستگیر شد و هر چند در ابتدا خود را بی گناه می دانست اما وقتی تصویر خود را هنگام خرید چمدان دید چاره ای جز اقرار به جنایت ندید.
جنایت وایبری
وی به کارآگاهان گفت:من و همسرم همکار بودیم و در محل کار با هم آشنا شدیم. حدود 6 ماه پیش ازدواج و زندگی مشترکمان را شروع کردیم اما از همان ابتدای زندگی اختلافاتمان شروع شد. او مرتب با موبایلش مشغول چت کردن از طریق وایبر بود. من مطمئن بودم که کاسه ای زیر نیم کاسه است. بار ها با هم سر این موضوع دعوا کردیم اما او می گفت که فقط با دوستانش چت می کند.
 
قتل نوعروس به خاطر چت با وایبر
 
در مدت 6 ماه زندگی مشترک با همسرم 3بار خانه را ترک کردم و قصد جدایی داشتم اما هربار همسرم از من خواست تا او را ببخشم. وی ادامه داد:او حاضر نشد خودش را اصلاح کند؛ از صبح تا شب پای وایبر بود و اصلا اهمیتی به من نمی داد. دیگر تحمل این وضعیت برایم غیرممکن بود. بنابراین تصمیم گرفتم برای همیشه او را ترک کنم و طلاقش بدهم.
ساعت 8صبح جمعه بود که به خاطر رفتار هایش با او درگیر شدم. او من و خانواده ام را تحقیر کرد. من هم یکدفعه کنترلم را از دست دادم و چون به شدت از او کینه داشتم دست به قتل او زدم. بعد از آن چند ساعتی کنار جسد بودم تا اینکه تصمیم گرفتم آن را داخل چمدانی بزرگ بگذارم و به بیرون از خانه منتقل کنم. برای این کار به مغازه ای رفتم و چمدان خریدم اما اصلا فکرش را نمی کردم همین خرید باعث دستگیری ام شود.
تحقیقات ادامه دارد
سرهنگ سلمان آدینه وند، فرمانده انتظامی پاکدشت گفت:هرچند متهم در اعترافاتش ادعا کرد به دلیل چت های وایبری همسرش را به قتل رسانده است اما چت کردن توجیهی برای ارتکاب جنایت نیست.
تازه داماد جنایتکار بعد از اعتراف به قتل نوعروسش روانه بازداشت شد و تحقیقات در این پرونده ادامه دارد تا زوایای پنهان آشکار شده و منتظر رای دادگاه باشد.

قتل عروس جوان به خاطر وایبر!

قتل عروس جوان به خاطر وایبر!
4.6320
برگرفته از همشهری-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 293 27
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف