نمناک اخبارحوادث قتل جوان 24 ساله در وسط خیابان + تصاویر
قتل ، قتل با چاقو
در وسط یکی از خیابان های کرمان جوانی با ضربات چاقو به قتل رسید. قاتل به دلیل عدم رعایت حق تقدم مرتکب این جنایت شد.
تاریخ انتشار : 24 شهریور 1394
بازدید : 18,910 نفر

قتل به دلیل عدم رعایت حق تقدم

دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان کرمان از دستگیری قاتل نزاع شامگاه پنج شنبه خبر داد.
دادخدا سالاری با اعلام این خبر گفت:در پی نزاع لفظی دو جوان موتور سوار در خیابان شهید مصطفی خمینی (شهاب) شهر کرمان جوان بیست و سه ساله با ضربه چاقو اقدام به جرح جوان بیست و چهار ساله دیگر کرد.

 
قتل
 
قتل وسط خیابان

قتل وسط خیابان برای حفظ حق تقدم

وی گفت:مجروح پس از انتقال به بیمارستان فوت کرد و قاتل متواری صبح روز یکشنبه در یکی از شهرستانهای استان دستگیر و در جلسه بازپرسی به ارتکاب بزه اعتراف کرد.
دادستان کرمان عدم کنترل خشم آنی را علت و انگیزه این قتل دانست و گفت:این دو جوان که هر دو راکب موتورسیکلت بودند بر اثر حق تقدم عبور بحث لفظی می کنند و در ادامه درگیری فیزیکی آن ها منجر به قتل می شود.
وی بیان داشت:بر اثر این درگیری حق حیات از یک جوان سلب شد و جوان دیگر نیز فرجامی جز اعدام نخواهد داشت.
این مقام قضایی کنترل خشم در مناسبات اجتماعی را جزء مهارت های زندگی دانست که می بایست توسط خانواده و متولیان امر آموزش در خلقیات افراد نهادینه شود.
دادستان کرمان افزود:این دو جوان اگر حتی یک درصد احتمال وقوع چنین اتفاقی را می دادند شاید حتی از منزل خود خارج نمی شدند و نکته قابل توجهی که در این قبیل اتفاقات تلخ وجود دارد اینست که اگر آلت جرمی به همراه مجرم نباشد نتیجه خشم آنی وی تا این میزان غیر قابل جبران نبود.
وی ادامه داد:بازپرس ویژه آقای میرزابیگی و دایره حرائم جنایی پلیس آگاهی بصورت شبانه روزی پیگیری موضوع را بر عهده گرفتند و کمتر از 72 ساعت با اقدامات انجام شده قاتل دستگیر شد.

قتل جوان 24 ساله در وسط خیابان + تصاویر

قتل جوان 24 ساله در وسط خیابان + تصاویر
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 30
برگرفته از تابناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 28 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف