نمناک اخبارحوادث به قتل رسیدن پسر جوان در درگیری های خیابانی
قتل جوان ، قتل
طی درگیری شب گذشته در خیابان انقلاب بر اثر ضربات وارده با چاقو پسر جوانی به قتل رسیده است.
تاریخ انتشار : 29 اسفند 1396

قتل پسر جوان بر اثر ضربات چاقو

رئیس پلیس آگاهی استان ایلام از نزاع فردی منجر به قتل پسر جوان در میدان انقلاب ایلام در آستانه سال نو خبر داد.

 
سرهنگ علی مهری گفت: شب گذشته در پی درگیری و نزاع در خیابان انقلاب به سمت میدان خیام بر اثر اختلاف قبلی پسر جوانی بر اثر ضربات چاقو به قتل رسید.
رئیس پلیس آگاهی استان ایلام اضافه کرد:با توجه به حساسیت موضوع در همان ساعات اولیه اکیب مجربی از کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنائی این پلیس جهت بررسی موضوع به محل اعزام شد.
وی ادامه داد:با بررسی های انجام شده مشخص شد که قتل بر اثر اختلاف قبلی بوده و قاتل نیز در جریان درگیری با ضربات چاقو مجروح و هویت وی برای پلیس نیز معلوم شد.
وی افزود:با هماهنگی مقام قضائی که شخصا در صحنه حضور داشتند تلاش برای شناسایی مخفیگاه قاتل آغاز و مشخصات وی به اکیب های گشت اعلام که در کمترین زمان توسط نیرو های عملیاتی شهرستان دستگیر و جهت ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی انتقال داده شد.
 
قتل
قتل در یک نزاع خیابانی
 
سرهنگ مهری تصریح کرد: بازجوئی های فنی و علمی از قاتل توسط کارآگاهان از قاتل به عمل آمده و متهم صراحتا به موضوع قتل معترف و از طریق مرجع قضائی روانه زندان شد.
رئیس پلیس آگاهی استان یاد آور شد:با توجه به اینکه حمل سلاح سرد به ویژه چاقو و همراه داشتن آن زمینه را برای ارتکاب قتل فراهم می آورد از خانواده ها تقاضا داریم کنترل بیشتری بر فرزندان خود داشته باشند و آنان را از عواقب خطرناک حمل سلاح سرد آگاه کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد:با توجه به فرا رسیدن ایام تعطیلات و استفاده از عرصه طبیعت به هیچ وجه سلاح گرم را در اختیار غیر قرار ندهند تا خدایی ناکرده یک عمر پشیمانی برای خود و خانواده به بار آورند و با توجه به شلوغی از تیراندازی خودداری کنند.

به قتل رسیدن پسر جوان در درگیری های خیابانی

به قتل رسیدن پسر جوان در درگیری های خیابانی
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از میزان /ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف