نمناک اخبارحوادث ماجرای درگیری مرگبار دو خانم معلم در زنجان
خانم معلم ، شهرستان خدابنده زنجان
درگیری دو خانم معلم در یکی از روستاهای زنجان با قتل یکی از آنها با ضربات چاقو به پایان رسید.
تاریخ انتشار : 19 مهر 1397

درگیری مرگبار خانم معلم در زنجان

ایران:  ساعت 7:30 دقیقه شنبه 31 شهریور مأموران پلیس آگاهی در حوالی شهرستان خدابنده زنجان با یک خودروی ام وی ام شاسی بلند که کنار خیابان رها شده بود رو به رو شدند. پشت فرمان خودرو جسد زن جوانی قرار داشت که با ضربات بسیار چاقو به قتل رسیده بود. 

با بررسی شماره پلاک خودرو، هویت قربانی به نام شقایق 40 ساله شناسایی و در بررسی های صورت گرفته معلوم شد شقایق معلم پیمانی دبستانی در یکی از روستاهای اطراف بوده است. با به دست آمدن هویت مقتول، فوراً تحقیقات برای شناسایی عامل این جنایت شروع شد. در تحقیقات میدانی معلوم شد که شقایق مدت هاست با یکی از معلمان حق التدریس به نام سیما اختلاف بسیار پیدا کرده است.

اختلافی که باعث شده بود چندین بار حراست منطقه و حراست اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان میانجی گری کنند.همین سرنخ باعث شد تا کارآگاهان اداره آگاهی استان زنجان ساعت 9 صبح روز کشف جنازه به سیما 36 ساله مشکوک شده و او را بازداشت کنند. سیما در تحقیقات مقدماتی منکر جنایت بود اما زمانی که با مدارک پلیسی مواجه شد به قتل همکارش اعتراف کرد و گفت:معلم حق التدریس مدرسه ای بودم که شقایق در آنجا تدریس می کرد. به خاطر مسائل کاری باهم اختلاف پیدا کردیم. این اختلاف درحدی بود که حراست منطقه و حراست اداره کل آموزش و پرورش میانجی گری کردند.

اما مشکل ما حل نشد تا اینکه امسال مرا به مدرسه ای دیگر منتقل کردند که از خانه ام فاصله بسیاری داشت. فکر می کردم شقایق عامل این انتقالی است. به همین علت نقشه قتل او را کشیدم، با شقایق تماس گرفتم و او را به محل قرار کشاندم. سوار خودرواش شده و با او درگیر شدم. بعد او را به قتل رسانده و از محل متواری شدم. من هیچ رد و سرنخی از خودم به جا نگذاشته بودم و نمی دانم چطور دستگیر شدم.

سرهنگ جعفر رحمتی، رئیس پلیس آگاهی استان زنجان در مورد این خبر گفت:متهم بعد از اعتراف به جنایت به بازسازی صحنه قتل پرداخت و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

انتهای پیام/م

جزئیات قتل خانم معلم توسط همکارش در زنجان

ماجرای درگیری مرگبار دو خانم معلم در زنجان
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 3
این مطلب مفید بود ؟ 1 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف