نمناک اخبارجامعه نقشه عامل قتل خانوادگی در خیابان یخچال + جزئیات و عکس
قتل ، قتل خانوادگی
عامل جنایت خیابان یخچال برای اجرای نقشه قتل عام خانوادگی اش یک روز قبل از پدر و مادرش خواسته بود تا برای سند زدن یک ملک به تهران بیایند.
تاریخ انتشار : 20 شهریور 1396

 نقشه عامل قتل عام خیابان یخچال چه بود؟

عامل جنایت خیابان یخچال برای اجرای نقشه قتل عام خانوادگی اش یک روز قبل از پدر و مادرش خواسته بود تا برای سند زدن یک ملک به تهران بیایند.

مقتولان و قاتل خیابان یخچال

شامگاه دوشنبه گذشته اجساد 3 نفر از قربانیان در آپارتمانی در خیابان فکوریان -حوالی خیابان یخچال درشمال تهران- پیدا شد! تحقیقات اولیه نشان داد مرد جوان- پژمان- پس از کشتن همسر و پسرش به زندگی خود نیز پایان داده است.

اما در این میان معمای ناپدید شدن پدر و مادر پژمان به عنوان دغدغه ای مهم برای تیم جنایی مطرح شده بود تا اینکه صبح روز بعد اجساد آنها هم دردفتر کار پسرشان واقع درخیابان پاسداران پیدا شد.شواهد نشان می داد این زوج میانسال صبح همان روز به تهران آمده بودند ولی خبری از آنها نبود.

در ادامه تحقیق و با توجه به رد خون روی خودروی شاسی بلند پژمان که در پارکینگ خانه شان متوقف بود احتمال قتل زوج میانسال در شرکت مهندس جوان قوت گرفت که با شناسایی محل شرکت در خیابان پاسداران، اجساد این مرد و زن هم پیدا شد.

جسد پدر پژمان داخل اتاق و جسد مادرش داخل سالن دیده می شد.درحالی که هر دوی آنها با یک ضربه چاقو به گردن شان به قتل رسیده بودند.

در ادامه مشخص شد پژمان روز قبل با پدر و مادرش تماس گرفته و به بهانه اینکه قصد انتقال سندی به نام آنها را دارد، از هر دو خواسته که صبح اول وقت خود را به تهران برسانند. بدین ترتیب صبح دوشنبه پژمان به فرودگاه مهرآباد رفته و پدر و مادرش را به بهانه ای به شرکتش برده بود.

عامل قتل خیابان یخچال

دوربین های مداربسته شرکت هم نشان می داد پژمان ابتدا به همراه پدرش وارد شرکت شده و بعد از نیم ساعت به پارکینگ آمده و این بار مادرش را با خود به داخل شرکت برده است. حدود نیم ساعت پس از ورود مادر، مهندس جوان درحالی که لباس هایش را عوض کرده و ساک دستی مادرش را به دست داشت ساختمان را ترک کرده بود.

بعد ازآن پژمان راهی خانه اش شده و نقشه قتل همسر وپسرنوجوانش را اجراکرده ودست آخرهم به زندگی خود پایان داده است. درادامه مشخص شد او بدهی سنگینی به یکی از آشنایانش داشته و قرار بوده روز حادثه این بدهی را برگرداند!

درحال حاضرتحقیقات پلیسی برای کشف زوایای پنهان این جنایت تکاندهنده ادامه دارد.

عکس قاتل و مقتولان جنایت هولناک خیابان یخچال تهران

نقشه عامل قتل خانوادگی در خیابان یخچال + جزئیات و عکس
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 9
برگرفته از رکنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 3 6
نظر کاربران
نفس

نفس

چرا؟؟؟؟واقعا چرا!!!!!!کاش یه روانشناس نظرشو بگه ،خدا به هیچ پدر مادری همچین بچه ای ندهد ،آمین

پاسخ دادن 2 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف