نمناک اخبارحوادث قتل خانوادگی ، مادر یکجا 7 فرزندش را کشت + تصاویر
قتل خانوادگی ، کشتن فرزند
قتل خانوادگی و پرده برداری از راز جنایت هولناک زن جوان ، مادری که به دستور ارواح حاضر در خانه اش 7 فرزند و 1 خواهر زاده اش که میهمان آنها بود را به طرز فجیعی کشت.
تاریخ انتشار : 17 اردیبهشت 1396

مادری که 7 فرزند خود را یک جا به طرز وحشیانه به قتل رساند

جنایت وحشیانه یک زن و قتل عام 8 کودک در استرالیا روز گذشته بازهم تیتر یک خبرگزاری های این کشور بود جنایتی که پرونده اش برای رسیدگی دوباره به جریان افتاد.
 
قتل خانوادگی

عکس زن جنایت کار و عامل قتل خانوادگی در استرالیا

قتل خانوادگی فجیع توسط مادر خانواده 

"راینا تایدی" 37 ساله مبتلا به "اسکیزوفرنی" به دلیل خرافه ای که او را رها نمی کرد مدام در این فکر بود که ارواح خبیثه خانه ی او را احاطه کرده اند به همین دلیل برای نجات جان فرزندانش و خواهر زاده اش که روز جنایت میهمان آنها بود اقدام به جنایتی هولناک کرد.
قتل 8 کودک 2 تا 14 ساله در شمال استرالیا رخ داد و متهم بازداشت و به زندان منتقل شد.
قتل خانوادگی
 
این زن 35 بار در زندان اقدام به خودزنی کرده است و چندین مرتبه راهی بیمارستان شده و تحت درمان قرار گرفته است اما به دلیل استفاده نکردن داروهای تجویز شده بهبودی در وضعیت او دیده نمی شود.
 
به گزارش منابع محلی این زن روزی 20 سیگار ماریجوآنا مصرف می کرده و بیماری روانی او از حرکاتش کاملا واضح بوده است.
 
مادر جنایت کار در دادگاه برای دفاع از خود گفت :تمام خانه ی من پر از ارواح خبیثه بوده و هست که من یکی از آنها را برای محافظت از اعضای خانواده ام انتخاب کرده بودم
شب حادثه شنیدم که کبوتری مرا صدا می زد و از من خواست تا قتل عام را اجرا کنم.
قتل خانوادگی
 
اول اردک خانگی مان را کشتم و سپس با چاقوی تیزی که داشتم 4 پسرم و بعد 3 دختر و یک خواهر زاده ام را کشتم و در اخر یک ضربه محکم چاقو به خودم زدم.
این زن در حالیکه غرق در خون بود در میان اجساد بی جان 7 فرزند 1 خواهر زاده اش توسط نیروهای پلیس پیدا و به بیمارستان منتقل شد. 

قتل خانوادگی ، مادر یکجا 7 فرزندش را کشت + تصاویر

قتل خانوادگی ، مادر یکجا 7 فرزندش را کشت + تصاویر
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 17
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 11 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف