نمناک اخبارحوادث جوانی، خواهر شبگردش را کشت
خواهر ، قتل خواهر
برادر خشمگین پس از بازگشت خواهر ش به خانه او را با ضربات چاقو به قتل رساند.
تاریخ انتشار : 9 آذر 1395

قتل خواهر شبگرد

پسر جوان نیمـــــــه شب هرچه به انتظار نشست تا خواهرش به خانه برگردد، از او خبری نشد تا اینکه سرانجام دختر جوان سحرگاه به منزل آمد که بین آنها مشاجره ای درگرفت و برادر خشمگین خواهرش را با چاقو به قتل رساند.

 
این جوان پس از قتل در حالی که گریه می کرد، با پلیس تماس گرفت و گفت :«من خواهرم را کشته ام.»مأموران با اطلاع از این جنایت که در یکی از خانه های شهر «فسا» اتفاق افتاد، به محل حادثه رفتند و با جسد خونین دختر در راهروی خانه روبه رو شدند.
 
تحقیقات پلیس نشان داد این خواهر و برادر در خانه پدری شان به صورت مجردی زندگی می کردند.عامل قتل در بازجویی ها گفت:من و خواهرم از مدت ها قبل با هم درگیر بودیم اما چند روز بود که با هم کاری نداشتیم و هر کس به فکر زندگی خودش بود. نیمه شب وقتی به خانه رفتم متوجه شدم او در خانه نیست تا اینکه نزدیک صبح به منزل آمد. با عصبانیت در حال قدم زدن بودم که به من توهین کرد و گفت تو با من چه کار داری؟ از سوی دیگر چند وقتی بود که به رفتارهایش شک کرده بودم.همین باعث مشاجره لفظی ما شد و ناگهان خواهرم به سمتم حمله کرد. خیلی عصبانی شدم و او را به زمین کوبیدم که خواهرم فریادی کشید و بر زمین افتاد.
 

پس از آن رفتم و خوابیدم. حدود ساعت 3 بعد از ظهر از خواب بیدار شدم و دیدم خواهرم خونین روی زمین کنار راه پله افتاده است. دست و پایم شروع کرد به لرزیدن و وحشت زده به جسدش خیره شدم. اصلاً فکرش را نمی کردم که خواهرم را به قتل رسانده ام. نمی دانستم چه کنم، ساعاتی کنارش ماندم و بعد از آن به برادرم زنگ زدم و موضوع را برایش توضیح دادم که گفت با پلیس تماس بگیرم و من هم همین کار را کردم.

جوانی، خواهر شبگردش را کشت

جوانی، خواهر شبگردش را کشت
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 10
برگرفته از ایران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 10 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف