نمناک اخبارحوادث اعتراف پسر جوان به قتل خواهر با همدستی پسرعمویش
قتل ، قتل خواهر
پسر جوان با همدستی پسر عمویش خواهرش را کشت،پلیس با بررسی صحنه جرم ، برادر مقتوله را به اتهام قتل دستگیر کرد که وی به قتل خواهرش با همدستی پسر عمویش اعتراف کرد.
تاریخ انتشار : 2 مرداد 1396

قتل خواهر به دست برادر و پسر عمو

سردار مجید شجاع فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت:با وقوع قتل زنی به هویت معلوم در اوایل تیرماه در استان گلستان، پلیس با بررسی مدارک صحنه جرم و مستندات موجود، برادر مقتوله را به اتهام قتل دستگیر کرد که وی به قتل خواهرش با همدستی پسر عمویش اعتراف کرد.

 وی اظهار داشت:با اعتراف قاتل عملیات پلیس برای یافتن همدست وی که متواری شده بود آغاز شد و با تکمیل اطلاعات و رصد اطلاعاتی پلیس مشخص شد که همدست قاتل در یکی از یگان های آموزشی استان خراسان جنوبی در حال گذراندن دوره آموزشی خدمت سربازی است.
 
فرمانده انتظامی استان ادامه داد:با تحقیقات نامحسوس از یگان موصوف و استعلام از واحد بازرسی یگان نظامی محرز شد متهم در تاریخ وقوع قتل به مدت 5 روز به مرخصی اعزام شده که زمان وقوع قتل بوده است.
 
سردار شجاع تصریح کرد:با تکمیل تحقیقات پلیس و بررسی مستندات پرونده که بر ارتکاب جرم توسط متهم دلالت داشت با اخذ مجوز مقام قضایی متهم در کمترین زمان ممکن دستگیر و جهت انتقال به محل وقوع جرم تحویل پلیس استان گلستان شد.

اعتراف پسر جوان به قتل خواهر با همدستی پسرعمویش

اعتراف پسر جوان به قتل خواهر با همدستی پسرعمویش
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12
برگرفته از تابناک - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 9 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف