دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارحوادث اعتراف پسر جوان به قتل خواهر با همدستی پسرعمویش
قتل ، قتل خواهر
پسر جوان با همدستی پسر عمویش خواهرش را کشت،پلیس با بررسی صحنه جرم ، برادر مقتوله را به اتهام قتل دستگیر کرد که وی به قتل خواهرش با همدستی پسر عمویش اعتراف کرد.
تاریخ انتشار : 2 مرداد 1396
بازدید : 3,505 نفر

قتل خواهر به دست برادر و پسر عمو

سردار مجید شجاع فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت:با وقوع قتل زنی به هویت معلوم در اوایل تیرماه در استان گلستان، پلیس با بررسی مدارک صحنه جرم و مستندات موجود، برادر مقتوله را به اتهام قتل دستگیر کرد که وی به قتل خواهرش با همدستی پسر عمویش اعتراف کرد.

 وی اظهار داشت:با اعتراف قاتل عملیات پلیس برای یافتن همدست وی که متواری شده بود آغاز شد و با تکمیل اطلاعات و رصد اطلاعاتی پلیس مشخص شد که همدست قاتل در یکی از یگان های آموزشی استان خراسان جنوبی در حال گذراندن دوره آموزشی خدمت سربازی است.
 
فرمانده انتظامی استان ادامه داد:با تحقیقات نامحسوس از یگان موصوف و استعلام از واحد بازرسی یگان نظامی محرز شد متهم در تاریخ وقوع قتل به مدت 5 روز به مرخصی اعزام شده که زمان وقوع قتل بوده است.
 
سردار شجاع تصریح کرد:با تکمیل تحقیقات پلیس و بررسی مستندات پرونده که بر ارتکاب جرم توسط متهم دلالت داشت با اخذ مجوز مقام قضایی متهم در کمترین زمان ممکن دستگیر و جهت انتقال به محل وقوع جرم تحویل پلیس استان گلستان شد.

اعتراف پسر جوان به قتل خواهر با همدستی پسرعمویش

اعتراف پسر جوان به قتل خواهر با همدستی پسرعمویش
4.111
برگرفته از تابناک - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف