دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارحوادث قتل خونین خواهر برای کارهای خانه
کشتن خواهر ، دعوای دو خواهر
قتل خونین عاقبت تلخ دعوای دو خواهر و نزاع آنها بر سر انجام کارهای خانه بود. خواهر بزرگتر برای مجبور ساختن خواهر کوچکتر به انجام کارهای خانه او را با ضرابت چاقو به قتل رساند.
تاریخ انتشار : 11 بهمن 1393
بازدید : 18,883 نفر

قتل خونین کوچکتر با ضربات چاقو تنها برای در رفتن از زیر کار و سرباز زدن از انجام وظایف شاید یک هشدار به تمام والدین دنیا در رابطه با دقت و حساسیت در روابط و کنترل کودکانشان است. درگیری های خونین بین خواهر و برادرها در سالهای اخیر آمار بالایی دارد و همین داستان به عنوان یک هشدار از سوی جامعه شناسان و روانشاسان در سایت تحلیلی phsycologist عنوان شده است. 

دختر نوجوان امریکایی در نزاع بر سر کارهای خانه، خواهر کوچک ترش را با ضربات متعدد چاقو به قتل رساند.

 کشتن خواهر

 این دختر 15 ساله که به دلیل سن کمش، نام و هویتش در رسانه های شیکاگو فاش نشده در بازجویی مدعی شده خواهر کوچک ترش از زیر کار در می رفت و وظایفش را انجام نمی داد به همین خاطر خشم زیادی از او داشت.

روز حادثه نیز درگیری دیگری بین آنها رخ می دهد که این بار خواهر بزرگ تر با برداشتن چاقوی بزرگ آشپزخانه تصمیم می گیرد خـــــــواهر 11 ساله اش را تنبیه کند. به گفته قاضی دادگاه این دختر تا 21 سالگی در زندان خواهد ماند و حکم نهایی درباره او در شش سال آینده تعیین خواهد شد.  

قتل خونین خواهر برای کارهای خانه

برگرفته از ایران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 116 24
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف