نمناک اخبارحوادث قتل خونین در شب خواستگاری خواهر!
خواستگاری ، خواستگاری خونین
پسری که در شب خواستگاری خواهرش با چند پسر جوان درگیر شده و یکی از آنها را با ضربه چاقو از پا درآورده بود در دادگاه محاکمه شد.
تاریخ انتشار : 10 اسفند 1395

جنایت در خواستگاری

جنایت هولناک در شب خواستگاری خواهر اتفاق تلخ و ناگواری بود که بطور غیرمنتظره رقم خورد،پسر جوان که در جریان برگزاری مراسم خواستگاری وبه دنبال درگیری با یکی ازساکنان محله ای در تهران، پسرجوانی را ازپا درآورده بود صبح دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.

خواستگاری

در حدود دو سال پیش در جریان یک مراسم خواستگاری سر و صدای چندپسر جوان در محله نظام آباد تهران باعث شد پدر عروس به کوچه برود تا ببیند چه اتفاقی افتاده است. او با دیدن درگیری چند جوان از آنها خواست که دعوا نکنند واز مقابل خانه شان دور شوند.

اما یکی از آنها شروع به ناسزا گویی کرد. دراین هنگام پسر صاحبخانه - محسن 24 ساله - که برادر عروس بود وارد درگیری شد ودر این نزاع خونین یکی از جوان ها به نام علی 30 ساله توسط او با ضربه چاقو کشته شد.این در حالی بود که مراسم خواستگاری به هم خورده بود.

پس ازاعلام این حادثه به پلیس و بازپرس کشیک قتل وحضور آنها در محل جنایت، تحقیق درباره این واقعه کلید خورد. تا اینکه محسن در مراحل بازجویی، به قتل اعتراف کرد وروانه زندان شد.او صبح دیروز از زندان به شعبه هشتم دادگاه کیفری انتقال یافت تا محاکمه شود.

درابتدای جلسه دادگاه وپس ازبیان کیفرخواست ازسوی نماینده دادستان، خانواده مقتول برای متهم به قتل تقاضای قصاص کردند.اما او هنگام دفاع از خود در حالی که اشک می ریخت گفت:« به خدا من نمی خواستم علی را بکشم وقتی برای دفاع چاقورا از دستش گرفتم ناخواسته چاقو به او خورد وحالا بشدت پشیمان هستم.» در پایان جلسه قضات دادگاه نیز از خانواده مقتول خواستند به بخشش این متهم توجه کنند و سپس وارد شور شدند تا حکم شان را صادر کنند.

قتل خونین در شب خواستگاری خواهر!

قتل خونین در شب خواستگاری خواهر!
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 4
برگرفته از کاسپین - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 2 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف