دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارحوادث قتل خونین پایان درگیری 2 پسر نوجوان
قتل ، چاقو
پسر نوجوانی که در پی درگیری خیابانی در یکی از محله های شهرستان سمنان با دوست قدیمی اش، او را با ضربه چاقو کشته و گریخته بود، دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 24 فروردین 1394
بازدید : 4,873 نفر

ساعت 18 نوزدهم فروردین امسال مردی با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس گرفت و از زخمی شدن پسر 17 ساله ای در یکی از محله های شهرستان سمنان خبر داد. ماموران با اعزام به محل حادثه مشاهده کردند پسر نوجوان غرق در خون کف خیابان افتاده است. او به بیمارستان منتقل شد، اما به دلیل شدت خونریزی فوت کرد.

با گزارش وقوع این جنایت به بازپرس کشیک قتل دادسرا، جسد پسر نوجوان به پزشکی قانونی منتقل شد.

همزمان با شروع تحقیقات، کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی به تحقیق از همسایه ها پرداختند که معلوم شد متهم به قتل فراری پسر شانزده ساله بوده که پس از درگیری با مقتول از محل حادثه گریخته است.

کارآگاهان با شناسایی عامل جنایت، جستجو برای یافتن وی را آغاز کردند تا این که ساعاتی بعد او را در حال فرار در یکی از محله های شهر شناسایی کردند. متهم به قتل بازداشت و برای ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شد و در بازجویی به قتل دوستش اعتراف کرد.

متهم درباره انگیزه اش از این جنایت گفت:من و مقتول پیش از این با هم دوست بودیم، اما به دلیل اختلاف هایی که با هم پیدا کردیم، ارتباطمان قطع شد. هر دو همچنان از یکدیگر کینه به دل داشتیم. روز حادثه او را در خیابان دیدم و دوباره با هم دعوا کردیم. پس از بالا گرفتن درگیریمان و ناسزاگویی به یکدیگر، من با چاقویی که همراه داشتم ضربه ای به پسر هفده ساله زدم که او زخمی شد و من هم از ترس فرار کردم. پس از دستگیری متوجه مرگ او شدم.

سرهنگ داوود رسولی فر، رئیس پلیس آگاهی استان سمنان در این باره گفت:با اعتراف متهم روز گذشته او صحنه جنایت را بازسازی کرد. با صدور قرار قانونی برای متهم نوجوان، تحقیقات تکمیلی از وی ادامه دارد.

قتل خونین پایان درگیری 2 پسر نوجوان

قتل خونین پایان درگیری 2 پسر نوجوان
3.922
برگرفته از جام جم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 17 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف