نمناک اخبارجامعه آخرین وضعیت پرونده قتل دختر افغانی در ورامین
دختر افغانی ، قتل دختر افغانی
معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران و قائم مقام اتباع به محض مطلع شدن از قتل دختر 6 ساله افغانستانی در ورامین عازم این منطقه شده و قول مساعد برای پیگیری های لازم را به خانواده مقتول دادند.
تاریخ انتشار : 29 فروردین 1395

مسئولان استان پیگیر جدی پرونده دختر افغانی هستند

پیام برازجانی دبیر شورای اطلاع رسانی استانداری تهران به پرونده هتک حرمت و قتل دختر 6 ساله افغانستانی در ورامین اشاره کرد و افزود:به محض مطلع شدن از جنایت انجام گرفته مسئولان استان تهران عازم منزل خانواده مقتول شدند و با آنها دیدار و گفت وگو کردند.

وی ادامه داد:معاون امنیتی ــ انتظامی استانداری تهران و مسئول اداره کل اتباع در دیدار با خانواده مقتول بر پیگیری و کمک های معنوی و مادی تاکید کردند.

دبیر شورای اطلاع رسانی استانداری تهران خاطرنشان کرد:معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران بر تسریع رسیدگی به این پرونده تأکید کرد و اظهار داشت که جمهوری اسلامی ایران حامی اتباع افغانستانی بوده و از کمک و حمایت مهمانان افغان دریغ نخواهد کرد.

برازجانی تصریح کرد:مسئولان استان تهران در این دیدار تأکید داشتند که قوه قضاییه و مسئولان استان برای اینکه هیچ حقی تضییع نشود از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد و جوسازی های اخیر عده ای معدود به دلیل اینکه مقتول از اتباع افغانستان بوده و رسیدگی دچار خلل شده تکذیب می شود و تمامی اقدامات قضایی برای این موضوع در حال انجام است.

چند روز پیش پسر 17 ساله ای یک دختر افغانستانی به نام ستایش را در ورامین ربوده و پس از تجاوز او را به قتل رسانده است.

آخرین وضعیت پرونده قتل دختر افغانی در ورامین

آخرین وضعیت پرونده قتل دختر افغانی در ورامین
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 42
برگرفته از تسنیم/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 35 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف