دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارحوادث قتل دختر فراری توسط برادر و پسر دایی اش
قتل ، خفه کردن
پرونده دختر فراری جوان که به دلیل فرار از منزل و ازدواج پنهانی توسط برادر و یکی از بستگانش به قتل رسیده بود پس از شکایت مادرش دوباره به جریان افتاد.
تاریخ انتشار : 18 بهمن 1393
بازدید : 23,373 نفر

دختر فراری که با داشتن اعتیاد از منزل خود فرار کرده و به صورت پنهانی ازدواج کرده بود پس از یافته شدن توسط برادر و پسر دایی اش کشته شد.

ماموران پلیس آگاهی شهرستان ایرانشهر استان سیستان وبلوچستان در پی شکایت زنی که مدعی بود دختر ٢٠ساله اش به طرزی مشکوک فوت شده و جسد او را به صورت غیرقانونی در قبرستان شهرستان ایرانشهر دفن کرده اند، بررسی را آغاز کردند و به بازجویی از اعضای این خانواده پرداختند.

قتل خواهر توسط برادرش

با توجه به اظهارات ضدونقیض این افراد مشخص شد فوت دختر جوان طبیعی نیست.

همچنین معلوم شد این دختر به ماده مخدر شیشه اعتیاد داشت و حدود سه ماه قبل، از منزل فرار کرده و به صورت پنهانی و بدون رضایت خانواده ازدواج کرده بود. 

ماموران در ادامه  به سرنخ هایی از دخالت احتمالی برادر و پسردایی مقتول در قتل دختر جوان دست یافتند و آنها را بازداشت کردند.

سرهنگ ابراهیم ملاشاهی، رییس پلیس آگاهی استان سیستان وبلوچستان در این باره گفت:دو مظنون در چند نوبت تحقیقات تکمیلی، به قتل دختر جوان از طریق خفه کردن با استفاده از طناب اعتراف و انگیزه خود از این اقدام را اختلافات خانوادگی اعلام کردند.

دو فرد مظنون پس از بررسی و اعتراف برای اجرای حکم دادگاه روانه زندان شدند.

قتل دختر فراری توسط برادر و پسر دایی اش

قتل دختر فراری توسط برادر و پسر دایی اش
4.1135
برگرفته از تابناک-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 110 25
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف