نمناک اخبارحوادث قتل هولناک دختر نوجوان توسط ناپدری + تصاویر
تایوان ، جرم
با بالا گرفتن دعوای زن و شوهر تایوانی دختر نوجوان که به کمک مادرش شتافته بود با حمله ناپدری مواجه شد و به طرز فجیعی به قتل رسید.
تاریخ انتشار : 16 فروردین 1395
بازدید : 12,925 نفر

 ماجرای قتل دختر نوجوان در تایوان

دختر 12 سالۀ تایوانی روز گذشته هنگامی که دید ناپدری اش در حال دعوا و مشاجره با مادرش است به کمک مادرش شتافت. قاتل که شرایط را به ضرر خود دیده بودبه دخترک حمله ور شده و با چاقو گلوی او را پاره کرد.

 همسایگان با شنیدن صدای جیغ به محل حادثه که خانه دخترک بود شتافتند اما دیگر کار از کار گذشته بود و قاتل هم از صحنه جرم فرار کرده بود. پلیس در حال جست وجوی مکان های احتمالی است که ممکن است قاتل به آنجا فرار کرده باشد.

 

 

جرم

دوچرخه سواری

 

به گزارش دیلی میل، این دومین جرمی است که به این شکل در 4 روز گذشته در تایوان روی داده. در موردی دیگر به دختر بچۀ 4 ساله در مقابل دیدگان مادرش حمله شد و متاسفانه در این حمله که بدون هدف خاصی صورت گرفت، سر کودک از بدنش جدا شد.

این دختر 4 ساله در حال دوچرخه سواری در کنار مادرش بود که این حادثه روی داد. پلیس مرد 33 ساله ای را به جرم قتل این دختر دستگیر کرده که سابقه دار هم بوده است.

قتل هولناک دختر نوجوان توسط ناپدری + تصاویر

قتل هولناک دختر نوجوان توسط ناپدری + تصاویر
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 12 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف