نمناک اخبارجامعه اعتراف قاتل دختر 7 ساله پارس آبادی
پارس آبادی ، قتل دختر پارس آبادی
دادستان مرکز استان اردبیل با تشریح جزئیات جدید از پرونده مفقودیت و قتل دختر هفت ساله پارس آبادی ارائه کرد و از اعتراف قاتل به جرم خود خبر داد.
تاریخ انتشار : 20 تیر 1396

اعتراف قاتل پارس آبادی به قتل دختربچه 7 ساله

ناصر عتباتی جزئیات پرونده قتل آتنا اصلانی دختر هفت ساله پارس آبادی را تشریح کرد و گفت:حدود 20 روز پیش با اعلام مفقود شدن آتنا اصلانی پرونده کیفری تشکیل و ماموران و کارشناسان زبده مرکز استان و شهرستان پارس آباد تحقیقات فنی را زیر نظر بازپرس مرکز استان و پارس آباد آغاز کردند .

وی افزود:در پنجمین روز مفقودیت نتیجه تحقیقات به شناسایی یک فرد مظنونی ختم شد و با صدور دستور قضایی این فرد دستگیر و با قرار بازداشت موقت راهی زندان شد.

دادستان اردبیل با بیان اینکه به دستور دادستان مرکز استان این پرونده به صورت فوق العاده مورد رسیدگی قرار گرفت ، تصریح کرد:تحقیقات مفصل و مبسوطی از این مظنون انجام شد و نهایتا در تحقیقات به این نتیجه رسیدیم که آتنا اصلانی به قتل رسیده است و جسد وی در محیطی که متعلق به این مظنون بوده، کشف شد.

وی افزود:طبق نظریه اولیه پزشکی قانونی استان، زمان فوت آتنا اصلانی به روز مفقود شدن وی بر می گردد.

عتباتی با بیان اینکه متهم در بازجویی ها به قتل اقرار کرده است، یادآور شد:دستگاه قضایی استان عزم جدی برای رسیدگی سریع و فوق العاده به این پرونده و صدور حکم و اجرای آن خواهد داشت و در کنار سرعت حتما دقت نیز در روند تحقیقات مدنظر خواهد بود.

اعتراف قاتل دختر 7 ساله پارس آبادی

اعتراف قاتل دختر 7 ساله پارس آبادی
:
امتیاز : 3.4 تعداد رای : 132
برگرفته از میزان - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 90 42
نظر کاربران
منیژه

منیژه

دلم می. خواست از طر یق شما به خانواده آتنا تسلیت بگویم من سی و هفت سال معلم دختران و پسران کلاس اول بودم و هستم با شنیدن خبر قلبم به درد آمده واحساس می کنم این جور آدم ها باید به اشد مجازات برسند مگر می شود انسان این قدر پست باشد

پاسخ دادن 3 0
00

00

اول اینکه به خانواده اتنا تسلیت میگم باشنیدن این اتفاق ازبس گربه کردم واقعاچشام تارشده واینکه خواهشن به خاطرخدافرزندانتان رابرای آب خوردن هم تنهانفرستین

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف