نمناک اخبارحوادث خودکشی پس از قتل همسر و پسر در خیابان یخچال تهران
خودکشی ، قتل
مرد 40 ساله در جنایتی هولناک و پس از به قتل رساندن همسر و فرزند 14 ساله اش ، به زندگی خود پایان داد.
تاریخ انتشار : 14 شهریور 1396

خودکشی مرد 40 ساله بعد از قتل همسر و پسرش

ساعت 21 دوشنبه شب، از طریق مرکز فوریت های پلیسی110خبر فوت اعضای یک خانواده سه نفره در محدوده خیابان یخچال به کلانتری 124 قلهک اعلام شد.با حضور مامورین در محل و تایید خبر اولیه، بلافاصله موضوع به اداره دهم پلیس آگاهی و قاضی کشیک ویژه قتل اعلام شد.

بررسی های اولیه تیم بررسی صحنه جرم نشان داد که در این جنایت سه عضو یک خانواده شوهر 40 ساله و همسر 36 ساله به دلیل اختلاف خانوادگی با یکدیگر درگیر شده که در این درگیری پسر 14 ساله آن ها نیز به احتمال زیاد توسط پدرش و پس از ارتکاب جنایت اول و قتل همسر، به قتل رسیده است.

کارآگاهان در گام نخست به سراغ خواهر مادر خانواده رفتند. وی گفت:هر چه به خواهرم زنگ می زدم کسی پاسخ نمی داد و در ادامه به داماد و خانه شان زنگ زدم اما هیچ کسی جواب نمی داد که نگران شدم و وقتی به در خانه شان آمدم از پلیس کمک خواستم و وقتی ماموران آمدند متوجه مرگ اعضای خانواده خواهرم شدم.

بنا به این گزارش، بازپرس ویژه قتل در این مرحله دستور انتقال اجساد به پزشکی قانونی را صادر کرد و تحقیقات تکمیلی از سوی ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران ادامه دارد.

جسد عامل جنایت نیز در داخل خانه کشف شده است.


عامل «جنایت خیابان یخچال» علاوه بر همسر و فرزند، پدر و مادرش را نیز به قتل رسانده

محمد شهریاری با اعلام خبر قتل 4 نفر در خیابان یخچال و منطقه پاسداران درباره جزئیات این قتلها اظهار کرد:ساعت 21 شب گذشته خبر کشف جسد سه نفر در یک خانه در خیابان یخچال اعلام شد که با حضور در محل جنایت مشخص شد مرد چهل ساله ای با ضربات متعدد چاقو همسر سی و هفت ساله و پسر یازده ساله اش را به قتل رسانده و سپس با ضربه چاقو به گردن خود، به زندگی اش پایان داده است.

سرپرست دادسرای امور جنایی تهران ادامه داد:خانواده همسر قاتل پس از مراجعه به منزل قاتل و باز نکردن در منزل پلیس را در جریان قرار داده و پس از گشودن در منزل با سه جسد مواجه شده بودند، همچنین از آنجایی که خبری از خانواده قاتل نبود و آثار خون بر روی فرمان خودروی قاتل مشهود بود تیم جنایی به محل کار قاتل در منطقه پاسداران مراجعه کرده و با جسد چاقو خورده یک پیرمرد و پیرزن در آنجا مواجه شدند.

معاون دادستان تهران افزود:ظاهراً پدر و مادر قاتل صبح روز گذشته از شهرستان به تهران آمده و در محل کار پسرشان در منطقه پاسداران حضور یافته بودند.

وی تصریح کرد:تحقیقات درباره این قتلها هم اکنون در حال بررسی است.

خودکشی پس از قتل همسر و پسر در خیابان یخچال تهران

خودکشی پس از قتل همسر و پسر در خیابان یخچال تهران
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 9
برگرفته از میزان ، تسنیم - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 6 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف