دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارحوادث قتل در قطار تهران مشهد توسط زوج سارق
قتل ، قطار تهران مشهد
زوج سارقی که با ریختن مایع بیهوشی در آب معدنی اقدام به سرقت از مسافران قطار میکردند یک تبعه عراقی را به این شیوه به قتل رساندند که توسط پلیس در شاهرود دستگیر شدند.
تاریخ انتشار : 24 دی 1393
بازدید : 9,148 نفر

سرهنگ محمدرضا مالکی با اعلام این که متهم به قتل قطار مشهد - تهران در کمتر از چهار ساعت در شاهرود دستگیر شد، اظهارکرد:این زوج سارق با آب معدنی آلوده به ماده بیهوشی، سه مسافر از اتباع کشور عراق را مسموم کرده و باعث فوت یکی از آنان شدند.
وی اضافه کرد:این زوج 50 میلیون ریال وجه نقد و گوشی های تلفن همراه این سه تبعه عراقی را به سرقت بردند.
وی با اشاره به آغاز تحقیقات پلیس با دریافت گزارش مرگ مشکوک در قطار مشهد - تهران در ساعت پنج و 40 دقیقه روز سه شنبه به پلیس ایستگاه راه آهن سمنان، گفت:تحقیقات نشان داد مقتول یک تبعه عراقی است و دو تن همراه و هموطن مقتول نیز حال مساعدی نداشتند که به بیمارستان کوثر سمنان منتقل شدند.
مالکی یادآور شد:با بررسی فهرست مسافران زن و مردی که ساعت سه صبح در ایستگاه شاهرود پیاده شده بودند، شناسایی شدند.
وی خاطرنشان کرد:با شناسایی خودروی مسافربر شخصی این زوج، هتل محل اسکان آنان مشخص شد و این افراد به همراه وسایل سرقتی به اداره آگاهی پلیس راه آهن منتقل شدند.
وی گفت:این زوج متهم غیربومی و اهل استان های جنوب و شرق کشور هستند که سه تبعه عراقی را مسموم کردند که یکی از آنان که مردی 51 ساله بود فوت کرد.
رییس پلیس راه آهن شمالشرق برای تامین آرامش و امنیت مسافران ریلی به ویژه اتباع خارجی، توصیه کرد:از قبول هر گونه آشامیدنی و استشمام عطر از دیگر مسافران خودداری کنند.

قتل در قطار تهران مشهد توسط زوج سارق

قتل در قطار تهران مشهد توسط زوج سارق
4.646
برگرفته از ایسنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 42 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف