نمناک اخبارحوادث قتل مرد معتاد در کمپ ترک اعتیاد خاورشهر
کمپ ترک اعتیاد ، قتل
یکی از کارکنان کمپ ترک اعتیاد در منطقه خاورشهر، مرد معتادی را در جریان نزاع به قتل رساند و شبانه هم گریخت.
تاریخ انتشار : 30 مرداد 1395

مرد معتاد در کمپ ترک اعتیاد کشته شد

یکی از کارکنان کمپ ترک اعتیاد در منطقه خاورشهر، مرد معتادی را در جریان نزاع به قتل رساند و شبانه هم گریخت.

صبح جمعه هشتم مرداد امسال همزمان با پیدا شدن جسدی در کمپ، این واقعه به کلانتری 177 خاورشهر اطلاع داده شد. کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت نیز پس از حضور در محل دریافتند جوان معتاد در جریان درگیری به قتل رسیده است.در بررسی ها مشخص شد مقتول –علی 37 ساله- دو روز قبل از قتل برای درمان به کمپ رفته بود. مأموران پی بردند شب حادثه مسئول اتاق سم زدایی – پیمان- او را مورد ضرب و شتم قرار داده بود. همان موقع پیمان و چند نفر از دوستانش تلاش کرده بودند او را به هوش آورند که موفق نشده بودند.مرد 45 ساله نیز زمانی که متوجه مرگ علی شده از کمپ گریخته. با شناسایی عامل این جنایت سرانجام مخفیگاه او در شرق تهران شناسایی شد و مأموران دستگیرش کردند.

کمپ ترک اعتیاد

قتل در کمپ ترک اعتیاد خاورشهر


متهم پس از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی گفت:«مسئول فیزیکی و سم زدایی کمپ هستم. شب حادثه مقتول به سراغم آمد. حال خوبی نداشت و احساس بی قراری می کرد. به او چای و سیگار دادم اما او که نا آرام بود سر و صدا کرد که او را آرام کردیم. اما دوباره ساعت 2 بعداز نیمه شب به سراغم آمد و سر و صدا به راه انداخت.

یکی از بیماران قصد داشت او را آرام کند که وی شروع به ناسزاگویی کرد. می خواستم او را آرام کنم که ناگهان به من حمله کرد و با هم درگیر شدیم.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت:با توجه به این اعتراف، قرار بازداشت موقت او از سوی بازپرس صادر شد و متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

قتل مرد معتاد در کمپ ترک اعتیاد خاورشهر

قتل مرد معتاد در کمپ ترک اعتیاد خاورشهر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 11
برگرفته از روزنامه ایران / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 11 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف