نمناک اخبارحوادث قتل زن آمریکایی توسط دو پسر جوان تهرانی!
زن آمریکایی ، دوستی با زن آمریکایی
دوستی پسر تهرانی با زن آمریکایی در حاشیه پایتخت پایان شومی به دنبال داشت و منجر به مرگ زن آمریکایی شد.
تاریخ انتشار : 10 خرداد 1396

پایان تلخ دوستی پسر تهرانی با زن آمریکایی در حاشیه پایتخت

پسر جوان که به طور اتفاقی با یک زن آمریکایی در تهران دوست شده بود سناریوی یک سرقت را طراحی کرد اما این سرقت با قتل زن جوان پایان گرفت. 

دادگاه

اواسط بهمن ماه سال90 مردی نزد پلیس رفت و مدعی شد همسر آمریکایی اش ناپدید شده است. او گفت:سال ها قبل وقتی به آمریکا رفته بودم با زنی به نام ترسا آشنا شدم و با وی ازدواج کردم و با یکدیگر به ایران آمدیم. وی ادامه داد:طی این سال ها ما صاحب 3فرزند شدیم و زندگی خوبی داشتیم تا اینکه چند روز قبل ترسا سوار بر خودرواش از خانه بیرون رفت اما دیگر برنگشت.

زمانی که شکایت این مرد ثبت شد 18روز از مفقودشدن همسر آمریکایی اش می گذشت. هیچ ردی از زن جوان وجود نداشت و معلوم نبود چه سرنوشتی پیدا کرده است. با وجود این افسران آگاهی در جریان تحقیقات خود پی بردند که 2جوان از کارت سوخت خودروی این زن استفاده کرده اند.

دوربین های مداربسته یک پمپ بنزین چهره این دو جوان را ثبت کرده بود. به این ترتیب 2 پسر جوان به نام های سامان و بابک بازداشت شدند. آنها در جریان بازجویی های مقدماتی اعتراف کردند که با انگیزه سرقت، زن آمریکایی را به قتل رسانده و جسدش را در حوالی صباشهر رها کرده اند. به این ترتیب با کشف جسد مقتول متهمان صحنه جنایت را بازسازی کردند و در نهایت در شعبه71 دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شدند.
در جلسه محاکمه 3فرزند مقتول خواستار قصاص قاتلان مادرشان شدند. شواهد نشان می داد سامان ترسا را خفه کرده و بابک نیز در این کار به او کمک کرده است. به این ترتیب سامان به قصاص و بابک به تحمل 15سال حبس محکوم شد. در ادامه پرونده برای بررسی نهایی به دیوان عالی کشور فرستاده شد اما قضات دیوان با وارد دانستن ایراداتی رأی دادگاه را نقض کردند. به این ترتیب پرونده بار دیگر به دادگاه فرستاده شد.

دومین محاکمه

صبح دیروز با گذشت 6 سال از وقوع جنایت 2متهم به شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران منتقل و محاکمه شدند. در ابتدای این جلسه که به ریاست قاضی محسن زالی بوئینی و با حضور قاضی ابراهیم رئیسی برگزار شد، وکلای مدافع اولیای دم به نمایندگی از آنها خواستار قصاص قاتل شدند و گفتند او سال ها قبل از مرگ به دین اسلام مشرف شده بود. در ادامه نوبت به سامان رسید تا از خودش دفاع کند.

او گفت:روز حادثه دوستم بابک گفت که با زنی آمریکایی دوست شده است. او گفت زن ثروتمند است و می توانیم از او سرقت کنیم. به این ترتیب با وی قرار گذاشتیم و دونفری در محل قرار حاضر شدیم. بابک روی صندلی جلو نشست و من روی صندلی عقب. همان ابتدا بابک برای زن آمریکایی چاقو کشید اما از ترس چاقو از دستش افتاد. زن که ترسیده بود داد و فریاد می کرد. من هم با دست جلوی دهانش را گرفتم تا آرام شود اما او خفه شد. من قتل را قبول دارم اما این کار را عمدی انجام ندادم.
در ادامه محاکمه بابک در جایگاه ایستاد و درباره چگونگی آشنایی اش با زن آمریکایی گفت:یک روز وقتی می خواستم شماره تلفن یکی از دوستانم را بگیرم یک رقم را اشتباه گرفتم و زنی جواب داد. او لهجه داشت و وقتی با او حرف زدم، فهمیدم آمریکایی است. او زن خوبی بود و چند مرتبه دیگر با یکدیگر صحبت کردیم و حتی 3بار هم یکدیگر را دیدیم تا اینکه چون فکر می کردم او پولدار است نقشه سرقت کشیدم.
وی ادامه داد:یک روز درحالی که در سفره خانه بودم او به من پیامک داد اما چون متن انگلیسی بود نمی توانستم بخوانم. به خاطر همین گوشی را به یکی از دوستانم دادم. وقتی درباره زن آمریکایی با یکدیگر صحبت کردیم، نقشه ای به فکرمان رسید تا از او سرقت کنیم. می دانستم او وضع مالی خوبی دارد.

به این ترتیب من با او در شرق تهران قرار گذاشتم و با دوستم دونفری سر قرار رفتیم. وقتی داخل ماشین او که یک پژو207 بود نشستیم من چاقو کشیدم اما زن آمریکایی شروع به داد و فریاد کرد. چاقو از دستم افتاد و همان موقع سامان از پشت دستش را جلوی دهان زن گرفت و او خفه شد.
وی ادامه داد:قصد ما کشتن او نبود و بعد از این حادثه دست و پای مان را گم کرده بودیم. می خواستیم صندلی را بخوابانیم تا جسد را به صندلی عقب منتقل کنیم اما اهرم صندلی را پیدا نمی کردیم تا اینکه بالاخره به سختی جسد را روی صندلی عقب انداختیم و من پشت فرمان نشستم و جسد را به حوالی صبا شهر بردیم و کنار جاده انداختیم.

موقع باز کردن در هم دردسر داشتیم.چون در قفل بود و بلد نبودیم آن را باز کنیم. متهم در ادامه گفت:ما خودروی مقتول را همراه با مبلغی پول سرقت کردیم اما 3روز بعد خودرو را در خیابان رها کردیم. می دانم که اشتباه بزرگی مرتکب شده ایم اما قصد ما سرقت بود نه قتل. در پایان این جلسه، قضات دادگاه وارد شور شدند و قرار است به زودی رأی خود را اعلام کنند.

قتل زن آمریکایی توسط دو پسر جوان تهرانی!

قتل زن آمریکایی توسط دو پسر جوان تهرانی!
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13
برگرفته از رکنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 10 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف