زن جوان

جزئیات جدید از حادثه قتل فجیع زن بخاطر مهریه !

تاریخ انتشار : 29 مهر 1397کد مطلب : 21579زمان مطالعه : 2 دقیقه
بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان تربت حیدریه جزئیات جدید از قتل فجیع زن جوان با خودرو توسط همسرش توضیحاتی ارائه کرد.

قتل زن جوان بخاطر مهریه کذب است

ایسنا: بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان تربت حیدریه بر خلاف آنچه که مطرح شده، عامل قتل زن جوانی در یکی از توابع این شهرستان مطالبه مهریه نبوده چرا که وی سال پیش مهریه خود را دریافت کرده است. 

حسین یزدانخواه اظهار کرد:چند روز قبل زن و شوهری با یکدیگر مشاجره کرده و زن از همسر خود به دلیل فحاشی شکایت کرد و قاضی، پرونده را به پاسگاه سرهنگ تربت حیدریه ارجاع داد و پس از بررسی های انجام شده آن ها را به صلح و آشتی دعوت کردند.

وی به انجام قتل بعد خروج از پاسگاه اشاره کرد و افزود:پس از خروج دوباره جر و بحث بالا گرفته و قاتل یک بار با ضربه ماشین، مقتول را به زمین انداخته و در همان حالت دو بار دیگر از روی وی رد شده است.

بازپرس این پرونده قتل بیان کرد:این اتفاق حوالی ساعت 12 مقابل پاسگاه رخ داد و قاتل ظرف 30 ثانیه از محل جرم متواری گشت.

یزدانخواه با اشاره به گفته های قاتل افزود:قاتل پس از فرار خودروی خود را در یکی از روستاهی اطراف مخفی کرده و به سمت مشهد متواری شد که حدود ساعت سه بامداد روز بعد خود را به آگاهی تربت حیدریه معرفی می کند و اکنون در بازداشت برای تکمیل پرونده به سر می برد.

این مقام قضایی گفت:در بسیاری از اخبار انتشار یافته علت قتل طلب مهریه عنوان شده که کذب است زیرا یک سال پیش مقتول مهریه خود که یک قطعه زمین بوده دریافت کرده و از مدت ها قبل با همسر خود درگیری داشته تا اینکه سرانجام نزاع و درگیری آنان منجر به قتل وی شد. قاتل در بازجویی های انجام شده به قتل در حالت تاری دید بر اثر عصبانیت اعتراف کرده است.

انتهای پیام/م

قتل زن جوان با خودرو در تربت حیدریه بخاطر مهریه نبوده است

1.73
این مطلب مفید بود ؟12
برچسب : قتل
وبگردی