دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارحوادث قتل همسر سرانجام هولناک ارتباط نامشروع
ارتباط نامشروع ، قتل
زنی که توسط متهم همدست خود اقدام به قتل همسرش کرده بود پس از شناسایی پلیس و و بازداشتش لب به افشای راز قتل و ارتباط نامشروع اش گشود.
تاریخ انتشار : 13 بهمن 1393
بازدید : 22,471 نفر

سرهنگ ابراهیم ملاشاهی درتشریح جزئیات این خبر گفت:در پی وقوع یک فقره فوت مشکوک، بر اثر ضربات چاقو بلافاصله کاراگاهان پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان بررسی موضوع را به طور ویژه آغاز کردند.
 

سرانجام رابطه نامشروع


رییس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان افزود:کاراگاهان پلیس پس از انجام بررسی های دقیق و اقدامات گسترده تخصصی سر نخ هایی از دخالت همسر مقتول در این رابطه به دست آوردند.
ملاشاهی با بیان اینکه ماموران با هماهنگی مراجع قضایی همسر مقتول را دستگیر و برای بررسی بیشتر به مقر پلیس منتقل کردند، گفت:این متهم که در ابتدا منکر انجام هر گونه جرمی بود اما پس از مواجهه با مستندات جمع آوری شده توسط پلیس لب به اعتراف گشود و به دلیل اینکه خودش با فرد دیگری رابطه نامشروع داشته با همکاری وی اقدام به قتل همسرش کرده است.
رییس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه این متهم به همراه همدستش قصد فرار از کشور را داشت، گفت:کاراگاهان موفق شدند طی یک عملیات سریع همدست این متهم را نیز دستگیر کردند.
ملاشاهی در پایان خاطرنشان کرد:متهمان پس از تکمیل تحقیقات به مراجع قضایی معرفی شدند.

قتل همسر سرانجام هولناک ارتباط نامشروع

قتل همسر سرانجام هولناک ارتباط نامشروع
3.9109
برگرفته از باشگا خبرنگاران-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 84 25
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف