نمناک اخبارحوادث اعتراف زن به تکه تکه کردن شوهر سابقش در حمام + عکس
شوهر ، قتل
زن میانسال که با طرح توطئه ای شوم، شوهرش را به خانه ای کشانده و نقشه قتل هولناکش را اجرا کرده بود، هنگام انتقال جسد خونین توسط همسایه ها به دام افتاد.
تاریخ انتشار : 9 اردیبهشت 1396

قتل شوهر سابق توسط زن

عصر پنجشنبه یکی از ساکنان ساختمانی در خیابان پیروزی، زن همسایه را دید که با سختی زیاد در حال حمل یک کیسه بود. او که بشدت مشکوک شده بود، ناگهان در راه پله ها با قطره های خون روبه رو شد و با سر و صدا، همسایه ها را خبر کرد. همان موقع چند تن از ساکنان سراسیمه بیرون دویده و سد راه زن همسایه شدند و راز جنایت  هولناکش فاش شد.

دقایقی بعد، مأموران کلانتری 128 تهران نو خود را به محل حادثه رساندند و پس از مشاهده جسد خونین، موضوع را به بازپرس کشیک جنایی اطلاع دادند. ساعتی بعد بازپرس ایلخانی از شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران همراه با تیم جنایی وارد عمل شدند و بررسی هایی را در این خصوص آغاز کردند.

زن همسایه در تحقیقات مقدماتی گفت:از آپارتمانم که خارج شدم، متوجه قطره های خونی شدم که روی زمین ریخته بود. این قطره های خون تازه بود و بسرعت خودم را به زن همسایه مان رساندم که داشت از پله ها پایین می رفت. همان موقع دیدم از پتویی که دور چیزی پیچیده بود و با خود حمل می کرد، خون روی زمین می چکد. شروع به سر و صدا کردم که همسایه های دیگر هم متوجه حادثه شدند. در همین موقع یک راننده تاکسی که در مقابل در ساختمان ایستاده بود تا زن همسایه را سوار کند، فرار  کرد. در حقیقت منتظر بود این زن جسد شوهرش را که در پتویی پیچیده بود پایین ببرد تا در صندوق عقب تاکسی جای بدهند و به نقطه دیگری منتقل کنند. بعد هم با پلیس  تماس گرفتیم و از مأموران کمک خواستیم. مأموران ضمن گشودن پتو با جسد مردی حدود 455 ساله روبه رو شدند و زن جوان که هنگام انتقال جسد شوهر خود دستش رو شده بود، به قتل  این مرد اعتراف کرد و به بازپرس جنایی گفت:حدود 177 سال قبل با همسرم ازدواج کردم که حاصل این زندگی دختری 155 ساله است. از مدت ها پیش با شوهرم اختلاف داشتم و به خاطر همین مسأله از یک سال پیش جدا از هم زندگی می کردیم و به خاطر کینه ای که از او داشتم تصمیم گرفتم او را به قتل برسانم. به همین خاطر، ساعتی قبل و به بهانه دلتنگی با همسرم تماس گرفتم و او را به خانه ام کشاندم. موقع خوردن غذا در لیوان نوشیدنی اش داروی بی هوشی ریختم و بعد از اینکه شوهرم بی هوش شد، او را با ضربات متعدد چاقو به قتل رساندم. بعد جسدش را داخل پتو پیچیدم و قصد داشتم آن را از خانه خارج کنم که همسایه ها متوجه شدند و لو رفتم. من تنها نگران هستم که مبادا دخترم متوجه ماجرا شود. دوست ندارم او بداند که من قتلی مرتکب شده ام.

در پایان بازجویی، بازپرس جنایی دستور انتقال جسد را به پزشکی قانونی داد و قرار شد کارآگاهان جنایی درباره این زن و شوهر تحقیقات بیشتری انجام دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

صحنه جنایت

 

صحنه جنایت

 

اعتراف زن به تکه تکه کردن شوهر سابقش در حمام + عکس

اعتراف زن به تکه تکه کردن شوهر سابقش در حمام + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از رکنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف