نمناک اخبارحوادث قتل عام خانوادگی به خاطر بارداری همسر + تصاویر
قتل عام ، قتل
مردی که از بارداری سوم همسرش مطلع شد دست به جنایت زده و با قتل عام خانوادگی به طرز وحشیانه ای اعضای خانواده اش را از دست داد.
تاریخ انتشار : 21 آبان 1394

قتل عام خانوادگی

شانیکا مادر دو کودک 1ساله و 3 ساله بود و فرزند دیگری را نیز باردار بود، جوزپه همسر شانیکا، وقتی خبر باداری 4 ماهه او را متوجه می شود، در خواست سقط بچه را از همسرش می کندو وقتی مخالفت شانیکا را می بیند، او را به مرگ و خشونت تهدید می کند.

قتل

بر اساس گزارش پلیس؛ جوزپه همسرش را با شلیک دو گلوله به قتل رساند.شدت جراحت باعث سقط نوزاد نیز می شود. دو فرزند دیگر شانیکا که یک ساله و سه ساله بودند، با اصابت 8 گلولهبه طرز وحشیانه ای قتل عام میشوند.

قتل خانوادگی

پلیس محلی گرجستان در اداامه افزود؛ جوزپه در اظهارات خود گفت:" باعث این فاجعه شانیکاست. من فرزند دیگری نمی خواستم و فقط از شانیکا خواستم او را سقط کند،اما او اصرار من را جدی نگرفت."

پلیس در پایان گفت:جوزپه دستگیر و بازداشت شد و پس از جمع آوری اسناد و مدارک بیشتر به دادگاه قضایی ارجاع داده خواهد شد تا قاضی برای این پدر سنگدل تصمیم بگیرد.

قتل عام خانوادگی به خاطر بارداری همسر + تصاویر

قتل عام خانوادگی به خاطر بارداری همسر + تصاویر
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 28
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 20 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف