نمناک اخبارحوادث قتل آنلاین پیرمرد در فیسبوک! + عکس 16+
قتل فیس بوک ، قاتل بی رحم فیس بوکی
انتشار تصاویر قتل فیس بوک را به آشوب کشاند. مردی که با خونسردی بی رحمانه خود پیرمرد 74 ساله را در حالیکه آنلاین در فضای مجازی حضور دارد با شلیک گلوله به قتل رساند.
تاریخ انتشار : 28 فروردین 1396

قتل آنلاین در شبکه فیسبوک

به گزارش "mirro "پلیس آمریکا در جستجوی مردیست که به صورت آنلاین در شبکه فیس بوک با شلیک مستقیم به مرد دیگری او را به قتل رساند ، این قتل فیس بوک را دچار تنش کرد.

" استیو استفنز " با شلیک گلوله پیرمرد 74 ساله ای به نام "روبرت گادوین" را واقع در خیابان 635 غربی اوهایو به قتل رساند.

قتل فیس بوک

تصویر مقتول پرونده قتل آنلاین در فیس بوک 

به گزارش پلیس این ایالت "استیو" مسلح و آزاد است که این خطری برای جان شهروندان محسوب می شود به همین دلیل هشدار جدی به تمام ساکنین منطقه مذکور و شهر های اطراف داد.

رئیس پلیس اوهایو " کالوین ویلیامز " می گوید:این متهم در ویدئوهای منتشر کرده ادعا کرده است که 13 نفر دیگر را هم به همین صورت به ضرب گلوله به قتل رسانده است در حالیکه پلیس از هیچ کدام کشته شدگان اطلاعی ندارد و گزارشی بر این مبنی دریافت نکرده است.

رفتار او هنگام ارتکاب جرم با خونسردی کامل همراه بود و همین موجب وحشت مردم شده است.

قتل فیس بوک

عکس قاتل فیس بوکی

فیسبوک به عنوان شبکه اجتماعی که 1.2 میلیارد کاربر در سراسر جهان دارد، اقدام استیفنز را محکوم کرده و می گوید اجازه پخش چنین محتویاتی را در این شبکه نخواهد داد.

قتل آنلاین پیرمرد در فیسبوک! + عکس 16+

قتل آنلاین پیرمرد در فیسبوک! + عکس 16+
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف