نمناک اخبارحوادث قتل مادر شوهر توسط عروس خیانتکار!
مادر شوهر ، قتل
عروس خیانتکار به دلیل رابطه نامشروع با یک مرد غریبه اقدام به قتل مادر شوهر خود کرد و با همدستی این مرد مادرشوهرش را به چاه انداختند.
تاریخ انتشار : 7 تیر 1396

توطئه عروس خیانتکار برای کشتن مادر شوهر

عروس جوان از ترس افشای رابطه پنهانی، مادرشوهرش را با همدستی مرد غریبه به داخل چاه عمیقی انداخت تا با مرگ او رازسیاهش پنهان بماند.اما درجریان تحقیقات جنایی، معمای جنایت فاش شد.

 رسیدگی به این ماجرا از اسفند سال 89 و به دنبال ناپدید شدن زن 50ساله ای در آبیک قزوین آغاز شد. فرزندان زن گمشده که پس ازجست و جوهای فراوان از یافتن مادر ناامید شده بودند با نگرانی به پلیس آگاهی مراجعه و اعلام کردند مادرشان به نام شهناز، زمانی که برای انجام کاری راهی تهران شده بود به طورعجیبی ناپدید شد.به دنبال این شکایت تحقیقات پلیسی برای پیدا کردن این زن به جریان افتاد تا اینکه کارآگاهان به یکی از عروس هایش ظنین شدند. زن جوان که پس از مشاهده اسناد و مدارک پلیس چاره ای جز بیان حقیقت نداشت در بازجویی گفت:«ازچندی قبل با مردی آشنا شده بودم اما مادر شوهرم یک روز که با مرد مورد علاقه ام قرار ملاقات داشتم متوجه موضوع شد.
 
من رابطه چندانی با این مرد نداشتم اما اگر شوهرم بویی از ماجرا می برد حتماً مرا می کشت. ضمن اینکه مادرشوهرم می خواست مرا لو بدهد و من ناچار با همین مرد قرار گذاشتم که مادر شوهرم را از سرراه برداریم. به همین خاطر او را به چاهی انداختیم.»با اعتراف این زن، مأموران پلیس، مرد غریبه را هم دستگیر کردند ولی او همدستی با زن جوان را انکار کرد و پس از آن پلیس را به سر چاه مورد نظر برد.
  سپس جسد زن میانسال از درون چاه بیرون کشیده شد اما به حدی متلاشی شده بود که حتی پزشکی قانونی موفق نشد علت اصلی مرگ را تعیین کند. این درحالی است که زن و مرد نیز هرکدام داستان جداگانه ای درباره قتل روایت کرده و هریک دیگری را قاتل معرفی کرد. بدین ترتیب پرونده جنایت پس از صدور کیفرخواست علیه دو متهم به دادگاه کیفری یک استان تهران ارجاع شد و قرار است آنها بزودی محاکمه شوند.

قتل مادر شوهر توسط عروس خیانتکار!

برگرفته از روزنامه ایران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 33 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف