نمناک اخبارجامعه ماساژور جوان با لباس زیرش خفه شد
ماساژور جوان ، قتل مساژو مرد در خانه اش
خبر حادثه قتل ماساژور جوان در خانه مجردی اش کارآگاهان را وارد عمل کرد . مقتول قبل از جنایت با خواهرش تماس گرفته و گفته بود که میهمان دارد.
تاریخ انتشار : 29 مهر 1395
بازدید : 3,366 نفر

ماساژور جوان در خانه مجردی اش در شرق تهران

انکارهای مرد جوان که متهم به قتل پسر ماساژور را در خانه مجردی اش است موجب تبرئه شدن این مرد از اتهامش شد. رسیدگی به این پرونده از عصر بیست و هشتم آبان 92 به دنبال کشته شدن پسر 24 ساله ای به نام علیرضا در خانه مجردی اش در شرق تهران در دستور کار پلیس قرار گرفت. شواهد نشان می داد این پسر با عرق گیرش خفه شده است.

پلیس به تحقیقات پرداخت و خواهر علیرضا به پلیس گفت:بعد از ظهر برادرم در حالی که هراسان بود با من تماس گرفت و گفت میهمان دارد. من که نگران او شده بودم به خانه برادرم رفتم و با در باز روبه رو شدم. وسایل خانه به هم ریخته بود که جنازه برادرم را در اتاق خواب پیدا کردم.

به دنبال اظهارات خواهر قربانی، تلاش برای ردیابی عامل جنایت آغاز شد و چندین مظنون بازداشت شدند، اما مدرکی علیه آنها به دست نیامد.

یک ماه از جنایت در خانه مجردی گذشته بود که پلیس به بررسی تماس های تلفنی قربانی پرداخت و رد یک مرد 30 ساله به نام علی را یافت. شواهد نشان می داد این مرد روز هشتم آبان ماه چندین بار با علیرضا تماس گرفته و از ساعت 13 تا 18 همان روز که زمان وقوع جنایت بوده تلفن وی در خانه مقتول آنتن دهی داشته است. این سرنخ تحقیقات پلیس را وارد مرحله تازه ای کرد و این مرد در اربیل عراق ردیابی و بازداشت شد. علی که به "آلمان" معروف است در بازجویی ها منکر دست داشتن در جنایت شد و گفت چند ماه قبل قربانی را در مترو دیده، اما هرگز با او ملاقات نداشته است.

با وجود انکارهای متهم و با توجه به مدرک های ارائه شده از مخابرات، برای علی کیفرخواست صادر شد و او در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد و به قصاص محکوم شد.

حکم صادره اما در دیوان عالی کشور تحت رسیدگی قرار گرفت و تایید نشد. به این ترتیب پرونده برای رسیدگی دوباره به شعبه هم عرض فرستاده شد. در جلسه رسیدگی به این پرونده که روز چهارشنبه 20 مهرماه در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی اصغر عبداللهی و با حضور دو مستشار برگزار شد علی بار دیگر منکر اتهام قتل شد.

وی گفت:چون به ترکیه و عراق سفر می کردم و از آنجا کفش به سلماس که محل زندگی ام بود می آوردم به تهران آمده بودم تا از مغازه های کفش فروشی سفارش بگیرم. در ایستگاه مترو 15خرداد با محمدرضا روبه رو شدم. او سر صحبت را باز کرد و گفت ماساژور است . او شماره تلفنم را گرفت و گفت از دوستانش برایم سفارش می گیرد. من از او جدا شدم اما چند دقیقه بعد با من تماس گرفت و مرا به خانه اش دعوت کرد. حرف های او و تماس های پیاپی اش موجب شد متوجه شوم، نقشه بدی در سر دارد. به همین خاطر به ترمینال رفتم و به سلماس برگشتم. من نمی دانم چه کسی محمدرضا را کشته است. من نزدیک به سه سال است که بی دلیلی در زندانم و از همسر و فرزندم دور مانده ام.

بنا به این گزارش، در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد و حکم به تبرئه این متهم صادر کرد.

ماساژور جوان با لباس زیرش خفه شد

ماساژور جوان با لباس زیرش خفه شد
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 10
برگرفته از رکنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف