دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارحوادث قتل مرد معتاد توسط همسر و دخترانش
قتل ، قتل همسر
زنی که به خاطر اعتیاد همسرش با همدستی دختران خود، شوهرش را به قتل رساند و در منزل خود دفن کرد شناسایی و دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 1 بهمن 1393
بازدید : 13,984 نفر

زن میانسالی که ساکن مرودشت استان فارس بود شوهر خود را پس از به قتل رساندن در باغچه منزلشان دفن کرد،پس از اطلاع پلیس و دستگیری به جرم خود اعتراف نمود.

قتل به خاطر اعتیاد همسر

سرهنگ علی شیبانیان فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت، در تشریح جزییات این خبر گفت:حدود دو ماه قبل زنی 43 ساله با مراجعه به یکی از مراکز انتظامی شهرستان شیراز اظهار نمود، شوهرش برای رساندن دخترش به دانشگاه از منزل خارج شده و دیگر به منزل بازنگشته است.
سرهنگ شیبانیان ادامه داد:موضوع از طریق انتظامی شهرستان شیراز در حال پیگیری بود تا اینکه برادر مقتول با مراجعه به پلیس آگاهی شهرستان مرودشت بیان داشت برادرش توسط همسرش به قتل رسیده و جسد نیز در باغچه منزل دفن شده است.
سرهنگ در ادامه اظهارات خود افزود:بلافاصله اکیپی از ماموران بررسی صحنه جرم پلیس آگاهی شهرستان در محل حاضر، جسد را از درون باغچه بیرون آورده و همسر مقتول به همراه هر دو دخترش را دستگیر نمودند.
وی خاطر نشان کرد:در بازجویی از همسر مقتول وی لب به اعتراف گشود وگفت:شوهرش شدیداً به مواد مخدر اعتیاد داشته ، بسیار بداخلاق بوده و مدام وی و فرزندانش رامورد ضرب وشتم قرار می داده به همین جهت تصمیم به قتلش گرفته است.
رئیس پلیس شهرستان مرودشت افزود:همسر مقتول در اعترافات خود چنین بیان کرد که پس از قتل همسرم جسد وی را در باغچه منزل دفن نمودیم و به مراکز انتظامی و بستگان اطلاع دادیم که شوهرم مفقود شده است.
سرهنگ شیبانیان تصریح کرد:پس از گذشت بیش از دو ماه همسر مقتول و فرزندانش که از نظر روحی روانی به شدت دچار مشکل شده بودند وکابوس های و حشتناک آرامش را از آنان گرفته بود، تصمیم می گیرند که موضوع را فاش نمایند.

قتل مرد معتاد توسط همسر و دخترانش

برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 93 18
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف