نمناک اخبارحوادث قتل مرد 30 ساله به دست زن همسرکش
قتل ، قتل شوهر
زنی که پس از قتل همسرش با صحنه سازی قصد در عادی جلوه دادن مرگ وی داشت با گزارش پزشکی قانونی راز نقشه اش فاش شد.
تاریخ انتشار : 5 شهریور 1394

بیستم تیر امسال مردی با مرکز فوریت های پلیسی 110 شهرستان زنجان تماس گرفت و از مرگ مشکوک همسایه شاندریکی از محله های این شهر خبر داد. مأموران با اعزام به محل حادثه مشاهده کردند مرد 30 ساله شب بدون هیچ مشکلی خوابیده و صبح بیدار نشده است. در این مرحله با توجه به فوت مشکوک این فرد، جسد وی با هماهنگی قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی و شروع تحقیقات، همسر این مرد در اظهاراتش گفت:شب گذشته مهمان داشتیم و شوهرم تازه از مأموریت کاری برگشته بود. پس از رفتن مهمان ها، همسرم خوابید اما صبح وقتی صدایش کردم، بیدار نشد. بااورژانس تماس گرفتم که امدادگران با بررسی وضع شوهرم اعلام کردند او چند ساعت قبل فوت کرده است. در ادامه کارآگاهان با مشکوک شدن به موضوع، رفت وآمد همسر او و دیگر اعضای خانواده را به طور نامحسوس زیر نظر گرفتند تا این که معلوم شد زن جوان نهتنها از مرگ همسرش ناراحت نیست، بلکه مدام در حال مسافرت و گردش است. همین موضوع باعث شد شک پلیس به یقین تبدیل شود که او به قتل رسیده است.

به این ترتیببااطلاع موضوع به بازپرس پرونده، زن 26 ساله با هماهنگی قضایی یک ماه بعدازاین حادثه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد و پس از اظهارات ضدونقیض و سکوت طولانی، دو روز پیش اعتراف کرد که شوهرش را کشته است.

متهم به قتل در اظهاراتش گفت:مدت ها بود من و شوهرم بر سر مسائل مختلف باهم درگیری داشتیم و حتی وجود فرزند 10ساله مان نیز باعث نشده بود این اختلاف ها کاهش یابد. هرچه بیشتر در این زندگی پیش می رفتیم مشکلاتمان بیشترمی شد، شوهرم حاضر نمی شد برای پایان دادن به این اختلاف ها حتی مرا طلاق دهد.

وی خاطرنشان کرد:دیگر از این وضع وزندگی خسته شده بودم. بنابراین تصمیم گرفتم شوهرم را بکشم و دو روز قبل از بازگشت او از مأموریت، نقشه قتل را طراحی کردم و شب حادثه چند قرص کشنده را به جایقرص های ویتامینه به شوهرم خوراندم که او با خوردن همان قرص ها جانش را از دست داد. در این مدت طوری نقش بازی کردم که همه باور کرده بودند شوهرم به مرگ طبیعی فوت کرده است.

سرهنگ جعفر رحمتی، رئیس پلیس آگاهی استان زنجان دراین باره به جام جم گفت:متهم پس از بازسازی صحنه جنایت روانه زندان شد. تحقیقات تکمیلی از وی ادامه دارد. متأسفانه در این پرونده شاهد این هستیم که زن جوان به جایریشه یابی و حل مشکلات خود با شوهرش، با تصمیمی نسنجیده جان فردی را می گیردوزندگی خود را نیز به بیراهه می کشاند.

قتل مرد 30 ساله به دست زن همسرکش

قتل مرد 30 ساله به دست زن همسرکش
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 36
برگرفته از جام جم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 30 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف