دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارحوادث قتل معلم با تیر و کمان دانش آموز نوجوان
قتل ، قتل معلم
دانش آموز 13 ساله که در کلاس با چاقو معلم و دخترش را مجروح کرده بود با ورود معلم دیگر وی را هدف تیر و کمان قرار میدهد و قتل معلم را رقم می زند.
تاریخ انتشار : 1 اردیبهشت 1394
بازدید : 5,354 نفر

در جریان این حمله چهار نفر دیگر هم مجروح شده اند. براساس گزارش ها پلیس این نوجوان 13 ساله را به اتهام قتل معلم دستگیر کرده است.

هنوز انگیزه این اقدامِ پسر نوجوان که معلوم نیست از دانش آموزان همین مدرسه بوده باشد، مشخص نشده است. طبق اظهارات شاهدان، این معلم در حالی که از فرد دیگری محافظت می کرده، هدف قرار گرفته است.

به گزارش چندین وب سایت اسپانیایی، این نوجوان قبل از کشتن این معلم وارد کلاس شده و با چاقویی که داشته معلم دیگری را به همراه دخترش مجروح می کند و این معلم پس از شنیده شدن صدای فریاد برای کمک به معلم دوم و دخترش وارد کلاس می شود و هدف تیروکمان این نوجوان قرار می گیرد.

به گزارش بی بی سی، شهردار بارسلون پس از این حادثه در توییترش گفت که او تحت تاثیر این حادثه قرار گرفته و حمایت خود را از افرادی که از این حادثه صدمه دیده اند، ابراز کرد.

قتل معلم با تیر و کمان دانش آموز نوجوان

برگرفته از ایسنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 16 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف