نمناک اخبارجامعه اتفاق عجیب برای تازه داماد کرجی در لحظه اعدام
اعدام ، بخشش اعدامی
لحظه اعدام تازه داماد کرجی که بخاطر اختلافات خانوادگی برادر همسرش را به قتل رسانده بود اتفاق عجیبی رخ داد.
تاریخ انتشار : 10 اسفند 1396
بازدید : 16,964 نفر

بخشش قاتل کرجی پای چوبه دار

تازه دامادی که به خاطر اختلافات خانوادگی برادر همسرش را به قتل رسانده بود، پای چوبه دار با رضایت اولیای دم بخشیده شد.
جرقه این اختلافات سه سال قبل و پس از قهر تازه عروس از خانه شوهرش آغاز شد. مرد جوان به خانه پدرزنش رفته بود تا همسرش را به خانه بازگرداند اما برادر همسرش مانع این کار شد.
دو مرد جوان با هم دست به یقه شده بودند و درگیری بالا گرفته بود که تازه داماد برادر زنش را کشت. پس از این جنایت مرد 30ساله بازداشت شد و پرونده پس از تکمیل تحقیقات به شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز به ریاست قاضی هدایت رنجبر مورد رسیدگی قرار گرفت و قضات با توجه به درخواست خانواده مقتول، متهم را به قصاص نفس محکوم کردند.
این حکم از سوی قضات دیوانعالی مهر تأیید خورد و با وجود تلاش مددکاران زندان برای جلب رضایت خانواده مقتول، تازه داماد برای اجرای حکم به ندامتگاه کرج منتقل شد.
میثم (داماد) که خودش را برای مرگ آماده کرده بود هنگامی که طناب دار را بر گردنش انداختند در آخرین لحظات با ابراز پشیمانی از خانواده همسرش خواست از حق قصاص خود گذشت کنند.
در این لحظه اولیای دم، طناب را از گردن مرد جوان بیرون آورده و اعلام کردند دامادشان را به شرط پرداخت دیه می بخشند. این جوان که با بخشش خانواده همسرش فرصت دوباره ای برای زندگی پیدا کرده است بزودی برای محاکمه از جنبه عمومی جرم در شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز محاکمه می شود.

 

اتفاق عجیب برای تازه داماد کرجی در لحظه اعدام

اتفاق عجیب برای تازه داماد کرجی در لحظه اعدام
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 133
برگرفته از ایران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 127 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف